Ambient tregtar per shitje prane Bulevardit Zogu I Pare ne Tirane

ID TRS-723-56X
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 390.000
Sipërfaqe m2 422
Tualete 3
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Haxhi Hysen Dalliu

Ambient tregtar per shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. 
Pozicionohet ne katin -1 te nje pallati te ri me ashensor dhe administrim.
Ambienti ofron nje siperfaqe totale prej 422 m2 dhe nje siperfaqe te brendshme prej 360 m2.
Organizohet ne 3 ambiente open space, 3 tualete dhe nje oborr  te shfrytezueshem me siperfaqe 75 m2.
Ambienti ofrohet i pamobiluar dhe eshte ne gjendje shume te mire.
Oborri mundeson aksesin e makinave brenda ambientit.
Eshte i pershtatshem per bare, garazhe, supermarkete dhe shume mundesi te tjera biznesi.
Zona eshte e zhvilluar, shume e preferuar dhe me shume biznese te tjera prane.
Zona ka dalje te menjehershme ne Bulevardin Zogu I Pare, ne Ish Stacionin e Trenit, ne rrugen Mine Peza dhe ne qender te Tiranes.
Disponon certificate te rregullt pronesie.

Cmimi: 390.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan per shitje ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Ambjenti eshte dupleks me nje siperfaqe prej 46
Në Shitje 114-7b 400 000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Ambjenti eshte dupleks me nje siperfaqe prej 46 m2 cdo kat.Ndodhet ...

Bar-restorant dhe depo per shitje ne rrugen e Dibres ne Tirane.
Ndodhet ne katin e nendheshem &nbsp
Në Shitje 1116-51L 398.000 €

Bar-restorant dhe depo per shitje ne rrugen e Dibres ne Tirane. Ndodhet ne katin e nendheshem  te nje pallati ...

Lokal ne shitje prane kompleksit Vizion Plus ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese te
Në Shitje 1122-41Z 400.000 €

Lokal ne shitje prane kompleksit Vizion Plus ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese te re, shume prane ...

Dyqani eshte shume prane rruges Fortuzi ne rrugen Mehmet Brocaj ne Tirane.

Godina eshte 1 kateshe
Në Shitje 617-13K 400.000 €

Dyqani eshte shume prane rruges Fortuzi ne rrugen Mehmet Brocaj ne Tirane. Godina eshte 1 kateshe dhe ka nje ...

Ndertese 2 kateshe per biznes per shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.
Siperfaqja totale e godi
Në Shitje 1121-11N 380.000 €

Ndertese 2 kateshe per biznes per shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Siperfaqja totale e godines eshte 240 m2 ...