Ndertese 2 kateshe per shitje prane zones se Laprakes ne Tirane

ID TRS-1121-11N
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 380.000
Sipërfaqe m2 240
Tualete 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Dritan Hoxha

Ndertese 2 kateshe per biznes per shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.
Siperfaqja totale e godines eshte 240 m2 dhe organizohet si me poshte:
Kati -1 ka nje hapesire te vetme me siperfaqe 80 m2.
Kati 1 orgaziohet ne nje ambient open space dhe banjo, te gjitha te perfshire ne nje siperfaqe 80 m2.
Kati 2 perfshin sallon se bashku me kuzhine, 1 dhome gjumi, korridor dhe banjo, ku apartamenti mund te perdoret si ambient zyre dhe ka siperfaqe 80 m2.
Ngrohje dhe ftohje ka vetem ne katin e dyte te viles.
Orientohet nga jugu duke mundesuar drite natyrale.
Ka dalje tek Zogu I Zi dhe ndodhet prane Universitetit Zonja e Keshillit te Mire.
Ofrohet mundesi parkimi mbrapa godines.
Prona eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 380.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient tregtar per shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. 
Pozicionohet ne katin -1 t
Në Shitje 723-56X 390.000 €

Ambient tregtar per shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane.  Pozicionohet ne katin -1 te nje pallati te ri ...

Ambjent biznesi ne shitje ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e I-re te nje pallati te ri, me siper
Në Shitje 413-53 369.200 €

Ambjent biznesi ne shitje ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e I-re te nje pallati te ri, me siperfaqe 142 m2. ...