Ambient tregtare per shitje ne zonen e Selites ne Tirane

ID TRS-821-1V
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 203.000
Sipërfaqe m2 145 m2
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Zallit

Dyqan per shitje ne rrugen e Zallit prane Komunes se Parisit ne Tirane.
Ambienti pozicionohet buze rruges kryesore, ne katin 0 te nje pallati te ri te lokalizuar ne zonen e Selites.
Dyqani ka nje siperfaqe totale prej 145 m2 dhe siperfaqe te brendshme 130 m2 te ndare ne 3 hapesira dhe 1 tualet.
Ofrohet i pamobiluar, ku ndarjet jane te bera me gips te cilat mund te modifikohet shume thjeshte ne open space, dyshemeja eshte e shtruar me pllaka, punimet jane cilesore, ka variant per t’u kthyer ne dupleks fale laresise prej 4.9 metra.
Ka mundesi shume te mira per reklamim nepermjet fasadave te medha prej xhami qe tregojne pamje nga te dyja anet e rruges.
Ka te instaluar sistem kondicionimi per ngrohje dhe ftohje.
Orientohet nga jug-perendimi duke mundesuar ndricim me drite natyrale pergjate dites.
Ka dalje direkte tek autostrada Tirane-Elbasan.
Prona eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 1400 euro/m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Bar-Lokal dhe depo per shitje ne rrugen e Kavajes.
Lokali gjendet ne katin e 3-te ne brendesi te nj
Në Shitje 417-43K 200.000 €

Bar-Lokal dhe depo per shitje ne rrugen e Kavajes. Lokali gjendet ne katin e 3-te ne brendesi te nje qendre tregetare ...

Dyqan per shitje prane Ambasades Suedeze ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje objekti 2 katesh
Në Shitje 1219-35T 208.000 €

Dyqan per shitje prane Ambasades Suedeze ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje objekti 2 katesh. Me nje siperfaqe ...

Ambjent biznesi ne shitje ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e I ten je pallati te ri, me siperfaqe
Në Shitje 413-52 210.000 €

Ambjent biznesi ne shitje ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e I ten je pallati te ri, me siperfaqe 50 m2. Punimet e ...

Lokal ne shitje ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane.
Lokali ndodhet ne brendesi te nje kompleksi te ri
Në Shitje 214-29j 200.000 €

Lokal ne shitje ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Lokali ndodhet ne brendesi te nje kompleksi te ri pallatesh, me ...

Dyqan per shitje ne rrugen e Saraceve.
Dyqani ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri shume pr
Në Shitje 417-32K 214.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen e Saraceve. Dyqani ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri shume prane zones se ...

Dyqan per shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin perdhes te nje pallati te v
Në Shitje 316-16K 217.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin perdhes te nje pallati te vjeter shume prane ...

Lokal per shitje ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.
Lokali ndodhet ne katin e pare te nje pallati t
Në Shitje 717-57d 200.000 €

Lokal per shitje ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Lokali ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. Ka nje ...

Dyqan per shitje ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin e dyte te nje qendre bi
Në Shitje 1017-9d 200.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e dyte te nje qendre biznesi. Ka nje ...