Dyqan per shitje prane rruges Asim Vokshi ne Tirane (TRS-918-34E)

ID TRS-918-34E
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 192.900 Euro
Sipërfaqe m2 64.3 m2
Tualete 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Asim Vokshi

Dyqan ne shitje ne rrugen Jordan Misja, shume prane Unazes se Tiranes.

Ndodhet ne katin perdhe, kati i dyqaneve te nje kompleksi te ri banimi.

Siperfaqja e brendshme e dyqanit eshte 64.3 m2. 

Eshte ambient openspace dhe ka te perfshire edhe nje tualet. Jane dy dyqane te cilat jane te lidhura me njeri tjetrin. Te dy shfytezohen si nje i perbashket. Vishen nga dy vetrata te medha xhami dhe me qepena. Mundesojne mjaft drite natyrale dhe reklamim shume te mire.

Ofrohet bosh. 

Dyqani mund te shfrytezohet per qellime te ndryshme biznesi. Eshte perdorur me pare si palester dhe si restorant por mund te sherbeje edhe per qellime te tjera.

Kompleksi eshte projektuar me ambiente te gjelberuara dhe sheshpushime. 

Ndodhet shume prane rruges kryesore dhe ka pamje nga brenda kompleksit.

Zona ka prane te gjitha sherbimet e nevojshme per komunitetin dhe eshte e populluar me banore te rinj.

Gjendet shume prane Unazes, zones se Don Boskos, zones se Zogut te Zi and zones se Stacionit te Trenit.

Ka certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi: 192.900 Euro

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Lokal per shitje prane sheshit Adem Jashari ne Tirane.
Eshte gjysem bodrum dhe pozicionohet buze rr
Në Shitje TRs-315-28b 196.000 €

Lokal per shitje prane sheshit Adem Jashari ne Tirane. Eshte gjysem bodrum dhe pozicionohet buze rruge ...

Dyqan per shitje ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin e dyte te nje qendre bi
Në Shitje 1017-9d 200.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e dyte te nje qendre biznesi. Ka nje ...

Bar-Lokal dhe depo per shitje ne rrugen e Kavajes.
Lokali gjendet ne katin e 3-te ne brendesi te nj
Në Shitje 417-43K 200.000 €

Bar-Lokal dhe depo per shitje ne rrugen e Kavajes. Lokali gjendet ne katin e 3-te ne brendesi te nje qendre tregetare ...

Lokal per shitje prane Komisariatit numer 3 ne Tirane.
Pozicionohet ne katin perdhe ne nje ndertese
Në Shitje 616-40b 200.000 €

Lokal per shitje prane Komisariatit numer 3 ne Tirane. Pozicionohet ne katin perdhe ne nje ndertese te vjeter ...

Lokal per shitje ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.
Lokali ndodhet ne katin e pare te nje pallati t
Në Shitje 717-57d 200.000 €

Lokal per shitje ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Lokali ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. Ka nje ...

Dyqan ne shitje ne rrugen Pjeter Budi, prane zones Qyteti Studenti ne Tirane.
Siperfaqja e brendshm
Në Shitje 718-38E 190.000 €

Dyqan ne shitje ne rrugen Pjeter Budi, prane zones Qyteti Studenti ne Tirane. Siperfaqja e brendshme e dyqanit eshte ...

Dyqan per shitje ne rrugen Muhamet Deliu ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin e 2-te nje pallati te r
Në Shitje 414-40b 199.500 €

Dyqan per shitje ne rrugen Muhamet Deliu ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e 2-te nje pallati te ri prane freskut ne ...

Dyqan per shitje prane shkolles Deshmoret e Lirise ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe ne nje pallat
Në Shitje 816-12K 180.000 €

Dyqan per shitje prane shkolles Deshmoret e Lirise ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe ne nje pallat te ndertuar rreth ...