Ambient tregtare per shitje prane Pallatit me Shigjeta ne Tirane

ID TRS-1021-38N
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 62.000
Sipërfaqe m2 46m2
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Aleks Buda

Ambient biznesi per shitje ne rrugen Aleks Buda ne Tirane.
Eshte i pozicionuar ne katin perdhe te nje pallati te ri shume prane Pallatit me Shigjeta.
Siperfaqja totale prej 46 m2 perfshin ambient per servis makinash, nje zyre te vogel dhe nje banjo.
Ambienti eshte plotesisht i investuar me te gjitha pajisjet e nevojshme per servis.
Ka dalje tek Bulevardi Bajram Curri dhe lidhet me rrugen e Kavajes.
Eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 62.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan per shitje ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare ne nje pallat te vjet
Në Shitje 716-23b 65.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare ne nje pallat te vjeter, buze rruge ...

Dyqan me qera ne rrugen Imer Ngregjoni, prane shkolles se Bashkuar ne Tirane.

Dyqani ndodhet ne k
Në Shitje 614-4b 70.000 €

Dyqan me qera ne rrugen Imer Ngregjoni, prane shkolles se Bashkuar ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e 1-re ne nje ...

Dyqan per shitje ne rrugen Mihal Duri ne Tirane

Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri.
Në Shitje 1015-61K 55.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Mihal Duri ne Tirane Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. Ka nje hapesire ...


Dyqan per shitje ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri.
Në Shitje 320-16S 60.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ofron nje ...

Dyqan ne shitje ne zonen e Xhamllikut ne Tirane.

Ai ndodhet ne rrugen Besim Zyma, buze rruges kry
Në Shitje 718-36E 63.000 €

Dyqan ne shitje ne zonen e Xhamllikut ne Tirane. Ai ndodhet ne rrugen Besim Zyma, buze rruges ...

Dyqan per shitje prane rruges kryesore 200 metra larg Restorant Freskut ne Tirane.
Ndodhet ne katin
Në Shitje 616-2b 50.000 €

Dyqan per shitje prane rruges kryesore 200 metra larg Restorant Freskut ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe ne nje ...

Dyqan për shitje në rrugën Fadil Rada në katin e parë të një nd&e
Në Shitje 1120-2i 70.000 €

Dyqan për shitje në rrugën Fadil Rada në katin e parë të një ...

Dyqan ne shitje ne rrugen Fadil Rada ne Tirane.

Dyqani ndodhet buze rruge dhe eshte ndertese 1 -
Në Shitje 414-52b 58.000 €

Dyqan ne shitje ne rrugen Fadil Rada ne Tirane. Dyqani ndodhet buze rruge dhe eshte ndertese 1 - kateshe. Ka nje ...