Dyqan ne shitje prane rruges Jordan Misja ne Tirane (TRS-918-32E)

ID TRS-918-32E
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 62.700 Euro
Sipërfaqe m2 20.9 m2
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Jordan Misja

Dyqan ne shitje ne rrugen Panorama, prane rruges Jordan Misja ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje kompleksi te ri banimi.

Siperfaqja e brendshme e ambientit eshte 20.9 m2. 

Eshte hapesire openspace dhe ka nje tualet.

Ofrohet bosh. 

Dyqani mund te shfrytezohet per qellime te ndryshme biznesi.

Kompleksi ka nje cilesi mjaft te mire ndertimi dhe eshte projektuar me ambiente te gjelberuara dhe sheshpushime. 

Pamja ballore e dyqanit eshte nga brenda kompleksit dhe ndodhet shume prane rruges kryesore.

Zona eshte shume e zhvilluar dhe ka prane te gjitha sherbimet e nevojshme per komunitetin.

Gjendet prane rruges Panorama, rruges Asim Vokshi, zones se Don Boskos, zones se Zogut te Zi and zones se Stacionit te Trenit.

Ka certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi: 62.700 Euro

 

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën


Dyqan per shitje ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri.
Në Shitje 320-16S 60.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ofron nje ...

Dyqan per shitje prane rruges Sami Frasheri ne Tirane.
Eshte gjysem bodrum dhe ndodhet buze rruge k
Në Shitje 715-2b 48.000 €

Dyqan per shitje prane rruges Sami Frasheri ne Tirane. Eshte gjysem bodrum dhe ndodhet buze rruge kryesore te nje ...

Dyqan per shitje prane rruges Teodor Keko ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati
Në Shitje 520-30D 55.000 €

Dyqan per shitje prane rruges Teodor Keko ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ka nje ...

Dyqan per shitje disa metra larg Restorant Freskut ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe ne nje pall
Në Shitje 616-4b 60.000 €

Dyqan per shitje disa metra larg Restorant Freskut ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe ne nje pallat te ri, prane ...

Dyqan per shitje ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati t
Në Shitje 720-12D 75.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. Ka nje ...

Dyqan per shitje ne rrugen Mihal Duri ne Tirane

Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri.
Në Shitje 1015-61K 55.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Mihal Duri ne Tirane Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. Ka nje hapesire ...

Dyqan per shitje ne kompleksin Karl Topia ne zonen e Zogut te Zi.
Dyqani ndodhet ne katin e pare br
Në Shitje 418-59d 75.000 €

Dyqan per shitje ne kompleksin Karl Topia ne zonen e Zogut te Zi. Dyqani ndodhet ne katin e pare brenda ...

Dyqan ne shitje perballe Stadiumit Dinamo ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e I te nje pallati te r
Në Shitje 413-48 72.000 €

Dyqan ne shitje perballe Stadiumit Dinamo ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e I te nje pallati te ri, me siperfaqe 40 ...