Ambient zyre me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRR-1017-35L)

ID TRR-1017-35L
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 350 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 100 m2
Shperndarja 3
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Myslym Shyri

Zyre me qera shume prane rruges Muhamet Gjollesha.

Zyra ndodhet na katin 2-te te nje pallati te vjeter buze rruge kryesore.

Me nje siperfaqe totale prej 100 m2 organizohet ne dy ambiente te vecuara, kuzhine me vete, koridor, tualet dhe ballkon.

Dhomat jane te bollshme dhe te ndricuara me drite natyrale pothuajse gjithe dites.

Ngrohja dhe ftohja kryhet npermjet nje kondicioneri te vendosur ne sallon.

Ballkoni eshte i orientuar nga jug-perendimi dhe ofron pamje nga rruga kryesore.

Kjo prone eshte shume e pershtatshme per zyra te ndryshme, institucione, kompani, klinike, call center, fondacion, shoqate, organizate etj.

Zona eshte e qete, e zhvilluar dhe shume e preferuar si nga vendasit ashtu edhe nga te huajt. Prane saj do te gjeni te gjitha fasilitetet dhe sherbimet qe ju nevojiten.

Cmimi: 350 Euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera prane Qendres se Tiranes.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter me pamje ng
Me Qira 519-33L 300 €

Zyre me qera prane Qendres se Tiranes. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter me pamje nga rruga ...

Apartament per zyre me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e 3-te ne nje p
Me Qira 1215-61b 250 €

Apartament per zyre me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri prane ...

Zyre me qera ne kryqezimin e zones se Selvise ne rrugen e Saracevene Tirane.

Zyra ndodhet ne kati
Me Qira 218-2d 400 €

Zyre me qera ne kryqezimin e zones se Selvise ne rrugen e Saracevene Tirane. Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje ...

Zyra me qera ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e pare te nje pallati te
Me Qira 418-40d 400 €

Zyra me qera ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ...

Apartament 1+1 me qera per zyra ne rrugen Frosina Plaku, pjese e Kompleksit Homeplan ne Tirane.
Ndo
Me Qira 1218-25E 300 €

Apartament 1+1 me qera per zyra ne rrugen Frosina Plaku, pjese e Kompleksit Homeplan ne Tirane. Ndodhet ne katin e ...

Zyre me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri pra
Me Qira 1015-2K) 220 €

Zyre me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri prane shkolles ...

Apartament 2 + 1 me qera per zyra ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne kati
Me Qira 814-4b 400 €

Apartament 2 + 1 me qera per zyra ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-rt ne nje ...

Zyra me qera ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri
Me Qira 814-6b 300 €

Zyra me qera ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri prane Prokurorise ...