Apartament 1+1 per zyre me qera prane Shkolles Andon Zako Cajupi ne Tirane (TRR-117-43K)

ID TRR-117-43K
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 300 euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 77 m2
Shperndarja 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Kongresi i Manastirit , prane shkolles Cajupi

Apartament 1+1 per zyre me qera ne rrugen Kongresi i Manastirit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te banim te nje pallati te ri te sapo perfunduar.

Ka nje  hapesire prej  77 m2  te shperndare ne dhome ndenje, dhome gjumi, tualet, korridor dhe nje ballkon.

Zyra ofrohet e pamobiluar dhe eshte e shtruar e gjitha me parket laminat te nje cilesie te larte.

Kjo prone eshte e pershtatshme per lloje te ndryshme biznesi si dentist, zyre avokatie, zyre noterie etj.

Ka lehtesisht akses ne rrugen Bardhyl, rrugen Kongresi i Manastirit, rrugen 4 Deshmoret dhe shume rruge te tjera lidhese te zones perreth.

Cmimi  300 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament modern per zyre me qera ne rrugen Fatmir Haxhiu ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt ne
Me Qira 1215-59b 400 €

Apartament modern per zyre me qera ne rrugen Fatmir Haxhiu ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat ...

Ambient zyre per qera prane zones se Zogut te Zi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati
Me Qira 1020-40D 420 €

Ambient zyre per qera prane zones se Zogut te Zi ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter. Ka nje ...

Zyre me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri shu
Me Qira 1018-58L 420 €

Zyre me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri shume prane rrugen ...

Ambient me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri.
Me Qira 918-14E 400 €

Ambient me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe ...

Apartament per zyra me qera ne fillimin e rruges se Elbasanit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne
Me Qira 415-75 250 €

Apartament per zyra me qera ne fillimin e rruges se Elbasanit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat ...

Ambient zyre per qira ne rrugen Brigada e VIII, Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e 3 te nje ndertese b
Me Qira 120-34H 350 €

Ambient zyre per qira ne rrugen Brigada e VIII, Tirane. Zyra ndodhet ne katin e 3 te nje ndertese buze rruges ...

Apartament per zyra me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e pa
Me Qira 217-29d 350 €

Apartament per zyra me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ...

Zyra me qera ne zonen e Bllokut, ne bulevardin Bajram Curri ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2-te
Me Qira 915-8m 400 €

Zyra me qera ne zonen e Bllokut, ne bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati ...