Ambient zyre me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane

ID TRR-1219-62T
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 1500
Kati 3
Sipërfaqe m2 300
Shperndarja 1
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Pjeter Budi

Ambient zyre me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje vile 3-kateshe pa ashensor.
Me nje siperfaqe totale prej 300 m2 ambienti organizohet ne: ambient i hapur dhe 2 tualete.
Zyra ofrohet e pamobiluar dhe eshte ne kushte shume te mira.
Per shkak te pozicionit te saj ambienti eshte i mbushur me drite natyrale gjate gjithe dites.
Pjesa ballore e saj eshte e rrethuar nga nje vertate xhami e cila ofron mundesi te mira reklamimi.
E gjithe siperfaqja e saj eshte e shtruar me pllaka.
Prona eshte mjaft e pershtatshme per aktivitete te ndryshme si: call center, fondacione, kompani etj.
Zona eshte e qete dhe prane saj do te gjeni te gjitha sherbimet e nevojshme si restorante, kafene etj
Ka akses te lehte ne rrugen e Elbasanit, rrugen Arben Broci, rrugen Ali Visha dhe rrugeve te tjera lidhese.


Cmimi: 1500 Euro / muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile 3 kateshe per zyre me qira ne rrugen Thanas Ziko prane me Medresene ne Tirane.
Ndodhet ne nje
Me Qira 322-23S 1550 €

Vile 3 kateshe per zyre me qira ne rrugen Thanas Ziko prane me Medresene ne Tirane. Ndodhet ne nje zone te vjeter te ...

Zyre me qira ne rrugen Stavri Themeli ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje vile.
Ambienti ka
Me Qira 1219-44S 1400 €

Zyre me qira ne rrugen Stavri Themeli ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje vile. Ambienti ka nje siperfaqe ...