Ambient zyre me qera prane rruges Mine Peza ne Tirane

ID TRR-423-37R
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 320
Kati 0
Sipërfaqe m2 40
Shperndarja 1
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Sulejman Pasha

Ambient zyre me qera ne rrugen Sulejman Pasha prane qendres se Tiranes.
Zyra pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati te vjeter.
Ka nje siperfaqe prej 40 m2 te organizuar ne 1 ambient open space, 1 tualet dhe korridor.
Ambienti ofrohet i restauruar dhe i pamobiluar.
Ka nje kondicioner te instaluar qe mundeson ngrohjen dhe ftohjen e zyres.
Eshte e pershtatshme per lloje te ndryshme biznesi.

Cmimi: 320 Euro/Muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient zyre me qira ne rrugen e Faik Konica ne Tirane.
Pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati
Me Qira 1122-34R 260 €

Ambient zyre me qira ne rrugen e Faik Konica ne Tirane. Pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ka nje ...

Zyre me qera ne kompleksin e ri perballe qendres Globe ne Tirane
Pozicionohet ne katin e 2-te te nj
Me Qira 1217-47L 450 €

Zyre me qera ne kompleksin e ri perballe qendres Globe ne Tirane Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri ...

Zyre me qera ne rrugen e Barrikadave prane Gjimnazit Sami Frasheri ne Tirane.

Pozicionohet ne kat
Me Qira 318-74L 300 €

Zyre me qera ne rrugen e Barrikadave prane Gjimnazit Sami Frasheri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te te nje ...


Ambient zyre me qira tek Sheshi Karl Topia, prane Ring Center ne Tirane.
Pozicionohet ne kat
Me Qira 223-29Z 200 €

Ambient zyre me qira tek Sheshi Karl Topia, prane Ring Center ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 1 te nje ...

Zyra me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.

Lokalizohen ne nje nga zonat me te preferuara te T
Me Qira 415-59m 220 €

Zyra me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Lokalizohen ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, prane me ...

Zyre me qira ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane.
Ndodhet ne nje kompleks mjaft te njohur dhe te popullu
Me Qira 921-3V 230 €

Zyre me qira ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane. Ndodhet ne nje kompleks mjaft te njohur dhe te populluar. Ka nje ...

Zyre me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e trete te nje ndertese 3-kateshe, prane
Me Qira 1117-33L 200 €

Zyre me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje ndertese 3-kateshe, prane Bulevardit Zogu ...

Zyre me qera ne bulevardin Deshmoret e Kombit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te
Me Qira 919-18T 350 €

Zyre me qera ne bulevardin Deshmoret e Kombit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri brenda nje ...