Ambjent per zyre me qera prane rruges se Durresit ne Tirane (TRR-215-45b)

ID TRR-215-45b
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 270 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 43 m2
Shperndarja 2
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Mihal Duri, prane rruges se Durresit

Zyre me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati ekzistues buze rruge kryesore.

Zyra ka siperfaqe prej 43 m2 te ndare ne 2 dhoma, koridor dhe tualet.

Jepet bosh dhe eshte I rikonstrukturuar totalisht nga brenda duke perfshire savatimin, instalimet elektrike, pllakat, lyerjen etj.

Dritaret jane dopio xham dhe te pajisura me grila e rrjete.

Ne njeren nga dhomat ndodhet nje kondicioner e cila sherben per ngrohjen dhe ftohjen.

Ambjenti eshte shume I pershtatshem per noteri, avokat, ekonomist, studio grafike, klinike, zyra te ndryshme etj.

Zona eshte e qete dhe shume e aksesueshme ne kembe. Ajo lidhet shume lehte me rrugen e Bogdaneve, dhe me rrugen e Kavajes.

Dyqani ka 2 hyrje nga rruga e Durresit dhe nga rruga Mihal Duri.

Ka mundesi per parkim makine me pagese ekstra.

Cmimi 270 Euro / muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera ne rrugen e Barrikadave prane Gjimnazit Sami Frasheri ne Tirane.

Pozicionohet ne kat
Me Qira 318-74L 300 €

Zyre me qera ne rrugen e Barrikadave prane Gjimnazit Sami Frasheri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te te nje ...


Ambient zyre me qira tek Sheshi Karl Topia, prane Ring Center ne Tirane.
Pozicionohet ne kat
Me Qira 223-29Z 200 €

Ambient zyre me qira tek Sheshi Karl Topia, prane Ring Center ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 1 te nje ...

Ambient per zyre me qera ne rrugen Jeronim De Rada ne Tirane.

Pozicionohet ne katin perdhe ne nje
Me Qira 316-33b 185 €

Ambient per zyre me qera ne rrugen Jeronim De Rada ne Tirane. Pozicionohet ne katin perdhe ne nje ndertese 1-kateshe ...

Zyra me qera ne rrugen Ibrahim Tukiqi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare ne nje pallat ekzistues.
Me Qira 115-36b 300 €

Zyra me qera ne rrugen Ibrahim Tukiqi ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare ne nje pallat ekzistues. Ambjenti ka ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Tish Dahia ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri.
Me Qira 120-32S 290 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Tish Dahia ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Siperfaqja e ...

Dyqan me qira prane ish Stacionit te Trenit ne Tirane.
Ndodhet ne kat perdhe te nje ndertese te re.
Me Qira 322-25S 250 €

Dyqan me qira prane ish Stacionit te Trenit ne Tirane. Ndodhet ne kat perdhe te nje ndertese te re. Ka nje siperfaqe ...

Zyre me qera ne rrugen Arkitekt Kasemi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri.
Am
Me Qira 1019-19S 300 €

Zyre me qera ne rrugen Arkitekt Kasemi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri. Ambienti ka nje ...

Ofrohet zyre me qera ne rrugen e Mihal Duri ne Tirane.
Ndodhet katin e pare te nje pallati ekzistue
Me Qira 1119-2S 230 €

Ofrohet zyre me qera ne rrugen e Mihal Duri ne Tirane. Ndodhet katin e pare te nje pallati ekzistues. Zyra ka nje ...