Ambient zyre me qera prane Rruges Myslym Shyri ne Tirane

ID TRR-822-3A
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 400 euro
Kati 5
Sipërfaqe m2 56 m2
Shperndarja 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Shyqyri Berxolli

Ambient zyre me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 5te te nje pallati te ri, te sapo perfunduar.
Ka nje siperfaqe prej 56 m2 dhe organizohet ne 2 ambiente pune, nje tualet dhe nje ballkon.
Ofrohet e pamobiluar dhe eshte e shtruar me pllake.  Ngrohja dhe ftohja e zyres mundesohet nga nje kondicioner i pozicionuar ne njerin nga ambientet.

Ambienti mund te perdoret per funksione te ndryshme si: zyre avokatie, noteri, qender kursesh, Zyre konsulence etj.
Zona lidhet lehte me Rrugen Myslym Shyri, Rrugen e Kavajes dhe me Qendren e Tiranes.

Cmimi: 400 euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient zyre me qira tek Bulevardi Zogu i Pare shume prane Qendres ne Tirane.
Ambienti eshte i
Me Qira 124-41Z 500 €

Ambient zyre me qira tek Bulevardi Zogu i Pare shume prane Qendres ne Tirane. Ambienti eshte i pozicionuar ne ...


Ambient zyre me qira ne rrugen 29 Nentori, prane zones se Casa Italia, ne Tirane.
Apartament
Me Qira 723-27Z 350 €

Ambient zyre me qira ne rrugen 29 Nentori, prane zones se Casa Italia, ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin ...

Apartament me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.

Ambjenti ndodhet ne katin e II-te te pallat
Me Qira 714-22j 500 €

Apartament me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e II-te te pallatit, ne buze te ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Vllazen Huta ne Tirane.
Ambienti pozicionohet ne katin e dyte te nje
Me Qira 324-23X 385 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Vllazen Huta ne Tirane. Ambienti pozicionohet ne katin e dyte te nje ndertese dy ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Sulejman Pasha ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te
Me Qira 1119-53L 500 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Sulejman Pasha ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri shume prane ...

Apartament 2+1 me qira tek Fiori Di Bosko, Tirane.
Eshte i pozicionuar ne katin e 1 banim te nje pa
Me Qira 622-28Z 500 €

Apartament 2+1 me qira tek Fiori Di Bosko, Tirane. Eshte i pozicionuar ne katin e 1 banim te nje pallati te ri. Ka ...

Zyre me qera ne kompleksin e ri perballe qendres Globe ne Tirane

Pozicionohet ne katin e 2-te te
Me Qira 1217-47L 450 €

Zyre me qera ne kompleksin e ri perballe qendres Globe ne Tirane Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri ...

Zyre me qera ne zonen e Bllokut.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri pa ashensor, buze r
Me Qira 418-38L 350 €

Zyre me qera ne zonen e Bllokut. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri pa ashensor, buze rruge ...