Ambient zyre me qira perballe Fushes se Ali Demit ne Tirane

ID TRR-124-17X
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 390
Kati 2
Sipërfaqe m2 85
Shperndarja 4
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ali Demi

Ambient zyre me qira prane Bulevardit Bajram Curri ne Tirane. 
Zyra pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati. 
Ofron nje siperfaqe te brendshme prej 85 m2 dhe organizohet ne 2 ambiente zyre, nje ambient open space, nje kuzhine te vecuar, nje depo te vogel, nje tualet dhe dy ballkone. 
Zyra eshte shtruar me pllake dhe ofrohet i pamobiluar. 
Apartamenti i ofron te gjitha instalimet hidraulike dhe elektrike. 
Te dyja ballkonet e apartamentit jane te orientuar nga rruga kryesore duke dhene mundesi shume te mire reklamimi. 
Zyra eshte e pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi. 
Perballe pallatit mund te gjeni dhe mundesi te shumta parkimi. 
Pallati ndodhet ne nje zone te zhvilluar me shume facilitete dhe biznese te tjera prane. 
Zona ka dalje te menjehershme ne Bulevardin Bajram Curri, ne zonen e Brrylit dhe ne zonen e Xhamllikut. 


Cmimi: 40.000 leke/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qira ne rrugen Teodor Keko ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri
Me Qira 120-3S 250 €

Zyre me qira ne rrugen Teodor Keko ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe ...

Zyre me qera ne rrugen Sander Prosi ne Tirane.

Zyra ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te vje
Me Qira 316-53K 400 €

Zyre me qera ne rrugen Sander Prosi ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te vjeter shume prane ...

Apartament 1 + 1 per zyra me qera prane fillimit te rruges Zenel Baboci ne Tirane.

Ndodhet ne kat
Me Qira 815-22b 300 €

Apartament 1 + 1 per zyra me qera prane fillimit te rruges Zenel Baboci ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje ...

Apartament 1+1 per zyre me qera ne rrugen Kongresi i Manastirit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne
Me Qira 117-43K 300 €

Apartament 1+1 per zyre me qera ne rrugen Kongresi i Manastirit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te banim ...

Zyra me qera ne zonen e Bllokut, ne bulevardin Bajram Curri ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 2-
Me Qira 915-8m 400 €

Zyra me qera ne zonen e Bllokut, ne bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati ...

Apartament per zyre me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.

Zyra ndodhet ne katin e 3-te ne nje
Me Qira 1215-61b 250 €

Apartament per zyre me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri prane ...

Ambient zyre me qera ne rrugen Murat Toptani ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese 4-k
Me Qira 717-28L 500 €

Ambient zyre me qera ne rrugen Murat Toptani ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese 4-kateshe me hyrje te ...

Zyra me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e II-te te nje palla
Me Qira 713-6 300 €

Zyra me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II-te te nje pallati te sapo ...