Ambient zyre me qira ne Bulevardin Deshmoret e Kombit ne Tirane

ID TRR-1120-28V
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 3500 Euro
Kati 1
Sipërfaqe m2 300 m2
Shperndarja 3
Tualete 4
Ballkone 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Deshmoret e Kombit

Ambient zyre me qira prane Bulevardit Bajram Curri ne Tirane

Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri.

Ka nje siperfaqe prej 300 m2 te organizuar ne ambient open space, salle pritese, dhome trajnimi, depo  dhe 4 tualete.

Fasada e madhe prej xhami ofron mundesi te shkelqyer reklamimi sidhe ndricim natyral te bollshem.

Ngrohja dhe ftohja kryhen nga kondicionere te vendosur ne te gjitha ambientet e zyres dhe I pajisur me sistem aspirimi I montuar ne tavan.

Ambienti ofrohet i pamobiluar dhe eshte i pershtatshme per aktivitete te ndryshme si call center, fondacione , dyqane etj.

 Ambienti ndodhet ne nje nga pallatet me te njohura dhe me te kerkuara per biznes ne Tirane.

Ka akses direkt ne Bulevardin Deshmoret e Kombit, Bulevardin Bajram Curri, rrugen Donika Kastrioti dhe rrugen Ismail Qemali.

 

Cmimi: 3500 Euro/ Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient me qera per zyra ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallat
Me Qira 818-12E 3600 €

Ambient me qera per zyra ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri, buze ...

Zyre me qera ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane.
Ofrohet 3 kate me qera te nje ndertese 5-kateshe, buz
Me Qira 417-37L 3600 €

Zyre me qera ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane. Ofrohet 3 kate me qera te nje ndertese 5-kateshe, buze rruge ...