Ambient me qera per zyra ne rrugen e Barrikadave ne Tirane

ID TRR-818-12E
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 3600
Kati 2
Sipërfaqe m2 400
Shperndarja 2
Tualete 2
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Barrikadave

Ambient me qera per zyra ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri, buze rruges kryesore.

Siperfaqja prej 400 m2 organizohet ne nje salle pritje dhe 2 ambiente te medha me nga 2 tualete secili.

Gjendja e hapesirave eshte shume e mire dhe ato jane te rregullta.

Nje sistem qendror ngrohje dhe ftohje eshte i instaluar ne ambient.

Ambienti ofrohet bosh. Hyrja ka dy dalje, nga para nderteses dhe nga pas.

Hapesira mund te perdoret per qellime te ndryshme biznesi. Vetratat qe rrethojne ambientin sigurojne nje mundesi shume te mire reklamimi.

Shkalla e katit mund te perdoret edhe si sheshpushim. 

Apartamenti ofron administrim dhe ashensor.

Ambienti mund edhe te ndahet ne dy hapesira qe te funksionojne te ndara.

Vendndodhja e apartamentit ka akses te lehte ne rrugen e Barrikadave, ne rrugen e Dibres, ne Unaze, ne bulevardin Zogu I dhe rruge te tjera nderlidhese ne qytet.

 

Cmimi: 3600 Euro / Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera ne rrugen Rreshit Petrela ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri.
Am
Me Qira 619-29T 3500 €

Zyre me qera ne rrugen Rreshit Petrela ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri. Ambienti ka nje ...

Ambient zyrash me qera ne nje nga zonat me te preferuara ne Tirane.
Zyra ndodhet shume prane Parkut
Me Qira 917-21a 3700 €

Ambient zyrash me qera ne nje nga zonat me te preferuara ne Tirane. Zyra ndodhet shume prane Parkut dhe stadiumit ...