Ambient zyre me qira ne zonen e Astirit ne Tirane

ID TRR-1221-1N
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 1000
Kati 1
Sipërfaqe m2 217.9
Shperndarja 2
Tualete 2
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Astir

Ambient zyre me qira ne rrugen Jata ne Tirane.
Hapesira ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri ne zonen e Astirit.
Siperfaqja e brendshme eshte 217.9 m2 e cila perfshin 2 ambiente dhe 2 tualete.
Orientohet nga veri lindja.
Vendi ngrohet dhe ftohet nga kondicioneret e instaluar.
Ofrohet e pamobiluar dhe me mundesi shume te mira reklamimi fale fasadave te xhamit.
Zyra eshte e pershtatshme per tipe te ndryshme biznesesh.
Ndodhet shume prane rruges Teodor Keko dhe rruges Aleksandri I Madh.

Cmimi: 1000 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 dhe 2+1 me qera prane zones se Xhamllikut ne Tirane.
Ndodhen ne katin e dyte dhe te
Me Qira 115-45b 900 €

Apartament 3+1 dhe 2+1 me qera prane zones se Xhamllikut ne Tirane. Ndodhen ne katin e dyte dhe te trete te nje vile ...

Dy apartamente me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane.

Ambientet jane pjese e nje vile dhe ndodhen
Me Qira 918-26E 900 €

Dy apartamente me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Ambientet jane pjese e nje vile dhe ndodhen ne katin e dyte te ...