Ambient zyre me qira ne zonen e Bllokut ne Tirane

ID TRR-1020-33N
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 750
Kati 3
Sipërfaqe m2 71
Shperndarja 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Vaso Pasha

Ambient zyrash me qira ne rrugen Vaso Pasha prane rruges Brigada VIII ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri.
Ka nje siperfaqe prej 71 m2 te organizuar ne nje hapesire open space, nje ballkon dhe nje tualet.
Ofrohet i mobiluar me 16 postacione pune per call center.
Ftohja dhe ngrohja mundesohet me nje kondicioner.
Eshte i shtruar me parket dhe ka mundesi shume te mire reklamimi pasi ndodhet buze rruges kryesore.
Zona eshte nje nder zonat me te zhvilluar te Tiranes dhe ofron akses te lehte ne te gjithe zonat qendrore te Tiranes.
Pallati ofron administrim dhe ashensor.

Cmimi 750 Euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient zyre me qira ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane

Ndodhet ne katin e pare te nje pallati ek
Me Qira 1220-29V 700 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane Ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues. Ka nje ...

Ambient zyre me qira ne rrugen e Elbasanit, prane Ambasades Amerikane ne Tirane.
Zyra ndodhet ne ka
Me Qira 823-29Z 800 €

Ambient zyre me qira ne rrugen e Elbasanit, prane Ambasades Amerikane ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e 7 te nje ...

Zyre me qira ne rrugen Cerciz Topulli ne Tirane.
Pozicionet ne katin e 6 teknik te nje pallati te r
Me Qira 1221-6N 700 €

Zyre me qira ne rrugen Cerciz Topulli ne Tirane. Pozicionet ne katin e 6 teknik te nje pallati te ri me ...

Apartament per zyre me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane.


Ndodhet ne katin e 6 - te nje pal
Me Qira 114-29b 800 €

Apartament per zyre me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6 - te nje pallati te ri , buze ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Hasan Alla, prane Parkut Olimpik ne Tirane.
Ambienti eshte i pozicio
Me Qira 1223-31Z 700 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Hasan Alla, prane Parkut Olimpik ne Tirane. Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e ...

Zyre me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli shume prane Tregut Çam ne Tirane.
Ndodhet ne katin e
Me Qira 718-8L 650 €

Zyre me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli shume prane Tregut Çam ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje ...

Ambjent per zyra me qera prane Stadiumit Selman Stermasi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin
Me Qira 114-32 700 €

Ambjent per zyra me qera prane Stadiumit Selman Stermasi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te banimit, ...

Ambient zyre me qira prane Ambasades Polake ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.

Ndodhet ne katin e p
Me Qira 1020-22V 650 €

Ambient zyre me qira prane Ambasades Polake ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati ...