Zyre me qera prane Qendres se Tiranes (TRR-718-8L)

ID TRR-718-8L
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 700 Euro
Kati 3
Sipërfaqe m2 90 m2
Shperndarja 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Shyqyri Berxolli

Zyre me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli shume prane Tregut Çam ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri qe ofron kushte moderne.

Ka siperfaqe te brendshme prej 90 m2 te organizuar ne 3 ambiente te ndryshme, koridor, 2 tualete dhe ballkon.

E gjithe siperfaqja eshte e shtruar me parket dhe dritaret jane dopjo xham te pajisura me grila elektrike.

Dhomat jane te bollshme dhe ndricuara me drite natyrale.

Pallati eshte i sapo perfunduar, ofron administrim, ashensor, roje dhe kamera sigure 24-ore, sheshpushime te gjelberuara.

Zona eshte qendrore dhe shume e preferuar si nga avendasit dhe te huajt, prane saj mund te gjeni te gjitha sherbimet e nevojshme.

Zyra ofrohet per qira bosh.

Ka akes te lehte ne rrugen Myslym Shyri, rrugen e Kavajes sheshin Rinia dhe rruge te tjera lidhese.

Cmimi: 700 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament  1 + 1   per  zyra  me qira  ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane .
Me Qira 124-20F 600 €

Apartament  1 + 1   per  zyra  me qira  ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane . Pozicionohet ne ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Mahmut Fortuzi, prane Gjimnazit Sami Frasheri ne Tirane.
Pozicionohe
Me Qira 424-51Z 650 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Mahmut Fortuzi, prane Gjimnazit Sami Frasheri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 1 te ...

Zyre me qira ne rrugen Thimi Mitko ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje godine biznesi, me h
Me Qira 619-50S 750 €

Zyre me qira ne rrugen Thimi Mitko ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje godine biznesi, me hyrje te dedikuar ...

Zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne TiraneAmbienti ndodhet ne katin 6-te te nje pallati te r
Me Qira 617-10K 630 €

Zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne TiraneAmbienti ndodhet ne katin 6-te te nje pallati te ri perballe Hotel ...

Ambient zyre me qira ne rrugen e Kosovareve, pjese e Residences Lake View ne Tirane.
Eshte e pozico
Me Qira 324-39Z 800 €

Ambient zyre me qira ne rrugen e Kosovareve, pjese e Residences Lake View ne Tirane. Eshte e poziconuar ne katin e 4 ...

Apartament per zyre me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane.


Ndodhet ne katin e 6 - te nje pal
Me Qira 114-29b 800 €

Apartament per zyre me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6 - te nje pallati te ri , buze ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Mahmut Fortuzi, prane shkolles Lidhja e Prizrenit ne Tirane.
Pozicio
Me Qira 424-47Z 600 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Mahmut Fortuzi, prane shkolles Lidhja e Prizrenit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2 ...

Zyre me qira ne rrugen Begeja ne Tirane.
Zyra pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri me
Me Qira 224-1X 750 €

Zyre me qira ne rrugen Begeja ne Tirane. Zyra pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ...