Ambient zyre me qira ne zonen e Bllokut ne Tirane

ID TRR-1123-31Z
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 800
Kati 6
Sipërfaqe m2 120
Shperndarja 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Brigada VIII

Ambient zyre me qira ne rrugen Brigada VIII, ne zonen e Bllokut ne Tirane.
Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e 6-te te nje pallati me ashensor.
Ka nje siperfaqe te pergjithshme prej 120m2 dhe te brendshme prej 108m2 te organizuar ne 3 ambiente pune, 2 tualete, 1 korridor lidhes dhe nje ballkon.
Orientimi i zyres eshte JugPerenduim duke mundesuar ndricim natyral.
Zyra eshte mundesi shume e mire per destinacione te ndryshme biznesi si zyre marketingu, zyre finance, zyre programimi etj.
Ambienti eshte i ri i pa perdorur me pare, i investuar me ndricim, pantinim dhe parket.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner te implementuar ne dy nga ambientet e zyres.
Eshte pjese e nje pallati te ri te pajisur me ashensor qe ofron adminstrim dhe siguri.
Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe mjaft e preferuar per ushtrimin e bizneseve te ndryshme, dhe lidhet lehtesisht me akset kryesore rrugore si: rruga Sami Frasheri, rruga Ibrahim Rugova, rruga Vasko Pasha etj

Zyra jepet me qira e mobiluar.

Cmimi: 800 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient zyre me qira ne rrugen Asim Vokshi, ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati te
Me Qira 822-50Z 700 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Asim Vokshi, ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.

Apartamenti eshte mjaft i pershtatshem
Me Qira 613-25 750 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Apartamenti eshte mjaft i pershtatshem per zyra. Ne te ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati t
Me Qira 522-41V 900 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ...

Apartament per zyra me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne katin e VI
Me Qira 913-1 850 €

Apartament per zyra me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e VI-te te nje pallati ...

Zyre me qera ne rrugen Kujtim Laro ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje vile 5-kateshe shume p
Me Qira 718-41L 700 €

Zyre me qera ne rrugen Kujtim Laro ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje vile 5-kateshe shume prane me rrugen ...

Zyra me qera ne Tirane, ne rrugen Bogdani.

Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri &nbs
Me Qira 715-19m 700 €

Zyra me qera ne Tirane, ne rrugen Bogdani. Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri  me ...

Zyre me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane.
Ambienti per zyre ndodhet ne katin e 6-te te
Me Qira 1016-19L 700 €

Zyre me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane. Ambienti per zyre ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri ...

Zyre me qira ne rrugen Abdyl Frasheri afer Librit Universitar ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin
Me Qira 1120-44i 700 €

Zyre me qira ne rrugen Abdyl Frasheri afer Librit Universitar ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e tete te nje ...