Zyre me qira prane rruges Siri Kodra ne Tirane

ID TRR-521-10D
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 700
Kati 2
Sipërfaqe m2 170 m2
Shperndarja 7
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Musa Agolli

Zyre me qira ne rrugen Musa Agolli ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin e dyte dhe te trete te nje ndertese tre kateshe.
Ka nje siperfaqe prej 170 m2 e cila ndahet si me poshte:
Kati II organizohet ne 5 ambiente te mirembajtura, nje tualet dhe nje ballkon.
Kati III organizohet ne 2 ambiente dhe nje tualet.
Ofrohet e pamobiluar, me hapesire te bollshme, ku njera prej hapesirave eshte e shtruar me parket.
Vendndodhja e nderteses lidhet me rrugen Ferit Xhajko, rrugen Rreshit Petrela dhe rrugen Siri Kodra.

Cmimi: 700 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament dupleks per zyra me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7-te te nje p
Me Qira 820-7D 600 €

Apartament dupleks per zyra me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri buze ...

Apartament 3+1 per zyre prane Qendres Galeria ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati t
Me Qira 217-46L 600 €

Apartament 3+1 per zyre prane Qendres Galeria ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri, buze rruge ...

Ambjent zyrash me qera ne zonen e Laprakes ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati t
Me Qira 722-33G 600 €

Ambjent zyrash me qera ne zonen e Laprakes ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ...

Zyra me qera ne rrugen Sami Frasheri , perballe me Drejtorin e Policise ne Tirane.
Ambjentet ndodhe
Me Qira 513-30 600 € €

Zyra me qera ne rrugen Sami Frasheri , perballe me Drejtorin e Policise ne Tirane. Ambjentet ndodhen ne nje pallat te ...

Jepet apartament 2+1 per zyra me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje p
Me Qira 1019-57S 800 €

Jepet apartament 2+1 per zyra me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati ...

Apartament per zyra me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje palla
Me Qira 1014-67b 600 €

Apartament per zyra me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri, buze rruge ...

Apartament per zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.
Apartamenti eshte ne katin e 3-te t
Me Qira 117-18d 600 €

Apartament per zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Apartamenti eshte ne katin e 3-te te nje pallati te ...

Apartament 3 +1 per zyre me qera ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne n
Me Qira 1015-48b 600 €

Apartament 3 +1 per zyre me qera ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat ekzistues ...