Ambient zyre me qira ne zonen e Ish Bllokut ne Tirane

ID TRR-921-1F
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 2200
Kati 2
Sipërfaqe m2 250
Shperndarja 4
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Brigada VIII

Ambient zyre me qira ne rrugen Brigada VIII ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor ne zonen e ish Bllokut.
Ambienti ka nje siperfaqe prej 150 m2 me verande prej 100 m2.
Ofrohet e mobiluar me nje stil modern dhe mobilim te ri me 16 poste pune, veranda ofron nje pamje te hapur dhe ka shume hapesire, ofrohet nje tualet ne ambientin e brendshem, ndahet ne 4 hapesira me mure te pamodifikueshme, ku dy prej tyre ndodhen ne nje hapesire dhe komunikojne direkt me njeri tjetrin kurse dy te tjeret jane te ndare vecmas me dyer.
Secili nga ambientet ngrohet dhe ftohet nepermjet kondicionere te instaluara ne cdo zyre.
Eshte nje nder zonat me te preferuara per biznes dhe per banim. 
Ne cmim perfshihet mirembajtja e ambientit dhe administrimi.

Cmimi: 2200 euro/muaj (tatim i perfshire)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyra me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e 1-re dhe te 2-te te nje godi
Me Qira 1016-23K 2300 €

Zyra me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e 1-re dhe te 2-te te nje godine 4 kateshe me ...

Zyre me qira ne Perlat Rexhepi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me hyrje te
Me Qira 520-28S 2300 €

Zyre me qira ne Perlat Rexhepi ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me hyrje te vecuar vetem per ...

Apartament 3+1 per zyre me qera prane Kopshtit Botanik ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2-
Me Qira 716-9K 2300 €

Apartament 3+1 per zyre me qera prane Kopshtit Botanik ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ...

Zyre me qira ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te r
Me Qira 122-31N 2080 €

Zyre me qira ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ka nje ...

Ambient per zyra me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.

Ambienti ndodhet ne katin e trete te
Me Qira 713-31 2300 €

Ambient per zyra me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ...