Ambient zyre me qira prane Fakultetit te Drejtesise ne Tirane

ID TRR-520-28S
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 2000
Kati 2
Sipërfaqe m2 256
Shperndarja 5
Tualete 3
Ballkone 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Milto Tutulani
Planimetria Shkarko

Zyre me qira ne Milto Tutulani ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me hyrje te vecuar vetem per ambientin.
Ka nje siperfaqe prej 256 m2 e cila organizohet ne 5 zyra te ndara, holli, korridor, 3 tualete dhe 1 ballkon.
Zyra ofrohet e pamobiluar ne kushte shume te mira, eshte e pajisur me vetrate xhami e cila te ofron mundesi shume te mira reklamimi.
Ka te instaluar 4 kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen.
Ambienti eshte i pershtatshem per call center, zyra marketing, zyre kursesh etj.
Zona eshte e preferuar nga vendasit dhe te huajt.
Ka mundesi parkimi ne katin -1 te pallatit me pagese ekstra.
Ka akses ne rrugen Perlat Rexhepi, rrugen Adem Jashari, rrugen Sami Frasheri, prane sheshit Wilson etj.

Cmimi 2000 Euro (tatim I perfshire)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per zyre me qera ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te
Me Qira 716-11K 1900 €

Apartament per zyre me qera ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ...

Ambient me qira ne Rrugen Gjon Buzuku neTirane

Ambienti  ka nje siperfaqe totale prej 207 m2
Me Qira 1120-9i 1860 €

Ambient me qira ne Rrugen Gjon Buzuku neTirane Ambienti  ka nje siperfaqe totale prej 207 m2 me pamje te hapur ...

Zyre e madhe me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin 5-te te nje q
Me Qira 617-9K 1900 €

Zyre e madhe me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin 5-te te nje qendre biznesi. Ka ...

Zyre me qira ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te r
Me Qira 122-31N 2080 €

Zyre me qira ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ka nje ...