Ambient zyre me qira prane Kompleksit Magnet ne Tirane

ID TRR-523-12Z
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 400
Kati 6
Sipërfaqe m2 90
Shperndarja 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ndre Mjeda

Zyre me qira ne rrugen Ndre Mjeda, prane A1 Report ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor.
Ambienti ka nje siperfaqe totale prej 90m2 te organizuar ne 3 ambiente pune, 2 tualete, 1 ballkon, dhe korridori lidhes.
Orientimi i apartamentit eshte Lindje duke bere qe apartamenti te jete i ndricuar.
Zyra eshte e shtruar me parket, te dy tualetet jane te pozicionuar ne korridor.
Zyra eshte opsion i mire per destinacione te ndryshme biznesi, si zyre marketingu, zyre programimi, etj.
Apartamenti eshte pjese e Kompleksit Star i cili ofron administrim dhe ashensor.
Zona ka akses te shpejte me rrugen Artan Lenja, rrugen Frosina Plaku, rrugen e Kavajes etj.

Cmimi 400 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qira prane rruges se Kavajes ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e peste te
Me Qira 1213-38S 350 €

Apartament 1+1 me qira prane rruges se Kavajes ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ...

Ambient zyre me qera prane Qendres se Tiranes

Ndodhet ne katin e pare te nje ndertese 3-kateshe,
Me Qira 317-43L 300 €

Ambient zyre me qera prane Qendres se Tiranes Ndodhet ne katin e pare te nje ndertese 3-kateshe, prane rruges ...

Apartament 2+1 per zyra me qera prane rruges se Kavajes.
Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri
Me Qira 622-6U 450 €

Apartament 2+1 per zyra me qera prane rruges se Kavajes. Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ...

Apartament per zyra me qira prane ETC-se ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te
Me Qira 1020-25D 500 €

Apartament per zyra me qira prane ETC-se ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter pa ...

Apartament  2+1  per zyra me qera ne rrugen Dritan Hoxha.

Pozicionohet ne katin e 6 te
Me Qira 916-33L 300 €

Apartament  2+1  per zyra me qera ne rrugen Dritan Hoxha. Pozicionohet ne katin e 6 te nje pallati te ri ...

Ambient zyre me qera ne ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.

Ndodhte ne katin e 3-te te nje pal
Me Qira 1117-16L 300 €

Ambient zyre me qera ne ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Ndodhte ne katin e 3-te te nje pallati te ri shume ...

Zyre me qera ne rrugen e Elbasanit.
Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te vjeter.
Me Qira 118-45d 350 €

Zyre me qera ne rrugen e Elbasanit. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te vjeter. Ka nje siperfaqe 65 ...

Zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin perdhes te nje pallati te
Me Qira 316-21K 500 €

Zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin perdhes te nje pallati te vjeter shume prane ...