Dupleks me qira prane zones se Pazarit te Ri ne Tirane

ID TRR-223-18Z
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 500 euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 88
Shperndarja 2
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Hoxha Tahsim

Ambient zyre me qira prane rruges Hoxha Tahsim, prane sheshit Avni Rustemi ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 0 te nje pallati te ri me ashensor.
Ambienti eshte i organizuar ne dupleks, dhe nje tualet.
Ka siperfaqe totale prej 88 m2, ku siperfaqja e katit te pare eshte 58m2 dhe siperfaqja e katit te dyte 30m2.
Ngrohja dhe ftohja e ambientit mundesohet me kondicioner.
Fasada e xhamit ofron mundesi te mira reklamimi.
Zyra mund te perdoret per destinacione te ndryshme biznesi si zyre arkitekture, programimi, qender kursesh, autoshkolla etj.
Zona eshte mjaft e preferuar dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si: rruga Bardhyl, rruga Tefta Tashko Koco, rruga Qemal Stafa, qendra e Tiranes etj.

Cmimi 500 euro/muaj perfshire tatimin ne burim.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient zyre me qira ne  rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e nente te nje pall
Me Qira 1219-16L 420 €

Ambient zyre me qira ne  rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane. Ndodhet ne katin e nente te nje pallati te ri shume ...

Apartament per zyra me qera ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane.
Apartament ndodhet ne katin e III-te
Me Qira 1014-15j 450 €

Apartament per zyra me qera ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane. Apartament ndodhet ne katin e III-te te nje pallati ...

Zyre me qira ne rrugen Dervish Hekali ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje vile kater kateshe.
Me Qira 220-35S 410 €

Zyre me qira ne rrugen Dervish Hekali ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje vile kater kateshe. Ka nje siperfaqe ...

Zyre me qera prane Prokurorise se Pergjithshme ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje palla
Me Qira 218-12L 430 €

Zyre me qera prane Prokurorise se Pergjithshme ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter ne ...

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.

Zyra ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me
Me Qira 219-38T 600 €

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor te ...

Apartament 2+1 me qira tek Fiori Di Bosko, Tirane.
Eshte i pozicionuar ne katin e 1 banim te nje pa
Me Qira 622-28Z 450 €

Apartament 2+1 me qira tek Fiori Di Bosko, Tirane. Eshte i pozicionuar ne katin e 1 banim te nje pallati te ri. Ka ...

Zyre me qera prane Prokurorise se Tiranes.
Zyra ndodhet ne katin e 1-te ne nje pallat te ri 4-kates
Me Qira 618-21L 600 €

Zyre me qera prane Prokurorise se Tiranes. Zyra ndodhet ne katin e 1-te ne nje pallat te ri 4-katesh shume prane ...

Zyre me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri buze
Me Qira 718-10L 400 €

Zyre me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri buze rruge ...