Ambient zyre me qira prane qendres se Tiranes

ID TRR-1023-26X
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 850
Kati 2
Sipërfaqe m2 120
Shperndarja 4
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Mine Peza

Ambient zyre me qira ne rrugen Mine Peza ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte banim te nje pallati ekzistues. 
Zyra ofron siperfaqe totale prej 120m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 99.89 m2.
Apartamenti ofron 4 ambiente zyre, nje kuzhine, tualet, ballkon dhe nje korridor i cili lidh te gjitha ambiente se bashku.
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga kondicionere te vendosur ne cdo ambient te zyres. 
Zyra ofrohet e pamobiluar, eshte e shtruar me parket dhe i ofron te gjitha instalimet elektike dhe hidraulike te investuar vitin e fundit. 
Orientohet nga lindja duke mundesuar ndricim natyral per gjate gjithe dites. 
Ambienti eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi si avokati, noteri e shume te tjera.
Prane pallatit mund te gjeni dhe mundesi parkimi. 
Pallati ndodhet ne nje nder zonat me te zhvilluara te Tiranes, me shume facilitete dhe sherbime prane, te preferuar nga vendasit dhe te huajte. 
Zona ka akses te menjehershme ne qendren e Tiranes, ne rrugen e Durresit, ne rrugen Fortuzi dhe ne rrugen Mine Peza. 


Cmimi: 850 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyra me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne katin e 3-te te nje
Me Qira 415-15m 800 €

Zyra me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...

Zyre me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e gjashte te nje pallati t
Me Qira 518-63d 750 €

Zyre me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane. Pozicionohet ne katin e gjashte te nje pallati te ri. Siperfaqja ...

Apartament 2+1 per zyra me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te ne nj
Me Qira 615-12b 800 €

Apartament 2+1 per zyra me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri ...

Zyre me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallat
Me Qira 1217-45L 800 €

Zyre me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri buze rruge ...


Zyre me qira ne rrugen e Bilal Sina, ne Tirane.
Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e 2-te tekn
Me Qira 123-14Z 800 €

Zyre me qira ne rrugen e Bilal Sina, ne Tirane. Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e 2-te teknik te nje pallati ...

Ambient per zyra per qira ne rrugen Todi Shkurti ne Tirane.

Zyra ndodhet ne katin e shtate dhe te
Me Qira 420-2D 800 €

Ambient per zyra per qira ne rrugen Todi Shkurti ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e shtate dhe te fundit te nje ...

Apartament per zyre me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane.


Ndodhet ne katin e 6 - te nje pal
Me Qira 114-29b 800 €

Apartament per zyre me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6 - te nje pallati te ri , buze ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.

Apartamenti eshte mjaft i pershtatshem
Me Qira 613-25 750 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Apartamenti eshte mjaft i pershtatshem per zyra. Ne te ...