Apartament per zyre me qera prane zones se Bllokut ne Tirane (TRR-916-54L)

ID TRR-916-54L
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 500 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 140 m2
Shperndarja 0
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Andon Zako Cajupi

Apartament per zyre me qera ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare ne nje pallat te ri, buze rruge kryesore.

Banesa ka siperfaqe prej 140m2 te ndare ne 4 ambiente, koridor, tualet dhe 2 ballkone.

Ofrohet bosh. Te gjitha ambientet ndricohen me drite natyrale, dritaret jane dopio xham dhe te pajisura me grila. 

Kjo prone eshte shume e pershtatshme per zyra te ndryshme, kompani, shoqate, avokati, studio etj.

Zyra pozicionohet ne nje nga pikat me kyce dhe te preferuara te qytetit. Aksesohet lehtesisht me makine ne disa rruge kryesore.

Zona eshte e qete dhe shume e zhvilluar ku ofrohen sherbime te ndryshme.

Pallati ju ofron kushte bashkohore, administrim, ashensor dhe siguri.

Cmimi 500 Euro/muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre e qira ne rrugen Abdyl Pajo ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor
Me Qira 1220-13V 600 €

Zyre e qira ne rrugen Abdyl Pajo ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje ...

Zyre me qera ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me as
Me Qira 919-10T 630 €

Zyre me qera ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor. Zyra ka ...

Zyre me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri me ashens
Me Qira 315-20m 400 €

Zyre me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri me ashensor ne nje nga zonat ...

Apartament 3+1 me qera per zyre ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne kat
Me Qira 616-47K 600 €

Apartament 3+1 me qera per zyre ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje ...

Ambjente per zyra me qera ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne katin e IV-te te pall
Me Qira 1113-48 600 €

Ambjente per zyra me qera ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e IV-te te pallatit, i pajisur me ...

Zyre me qera prane zones se bllokut, ne rrugen Ibrahim Rugova, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pest
Me Qira 119-16S 550 €

Zyre me qera prane zones se bllokut, ne rrugen Ibrahim Rugova, ne Tirane. Ndodhet ne katin e peste nje pallati te ...

Apartament per zyra me qira ne rrugen Vaso Pasho ne Tirane.
Ambient ndodhet ne katin e peste, jo te
Me Qira 121-23D 600 €

Apartament per zyra me qira ne rrugen Vaso Pasho ne Tirane. Ambient ndodhet ne katin e peste, jo te fundit te nje ...

Zyre me qera ne rrugen Sander Prosi ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te vjete
Me Qira 316-53K 400 €

Zyre me qera ne rrugen Sander Prosi ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te vjeter shume prane ...