Ambient zyre me qira prane rruges Jordan Misja ne Tirane

ID TRR-124-22X
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 550
Kati 7
Sipërfaqe m2 96
Shperndarja 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Petrela

Ambient zyre me qira ne rrugen Petrela ne Tirane. 
Apartamenti pozicinohet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor. 
Zyra ofron nje siperfaqe te brendshme prej 96 m2 dhe organizohet ne 3 ambiente zyrash, 2 tualete, nje ballkon dhe nje korridor i cili lidh te gjitha ambientet se bashku. 
Apartamenti eshte i shtruar me pllake dhe ofrohet i pamobiluar. 
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga dy kondicionere te pozicionuar ne dy nga zyrat. 
Ballkoni ka pamje nga parku i kompleksit.
Zyra orientohet nga lindja duke mundesuar drite dhe ngrohtesi per gjate gjithe dites. 
Eshte pjese e nje pallati me administrim dhe siguri per gjate 24 oreve. 
Prane pallatit mund te gjeni dhe poste parkimi. 
Pallati pozicionohet ne nje zone te qete, te zhvilluar, shume prane rruges kryesore. 
Zona ka dalje te menjehershme tek Ish Stacioni i Trenit, tek Bulevardi i Ri, ne zonen e Zogut te Zi dhe ne zonen e Don Boskos. 


Cmimi: 550 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient biznesi/zyre me qira ne rrugen Arkitekt Sinani

Zyra eshte pjese e nje pallati te ri e cil
Me Qira 1222-44R 450 €

Ambient biznesi/zyre me qira ne rrugen Arkitekt Sinani Zyra eshte pjese e nje pallati te ri e cila pozicionohet ne ...

Apartament modern per zyre me qera ne rrugen Fatmir Haxhiu ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt ne
Me Qira 1215-59b 450 €

Apartament modern per zyre me qera ne rrugen Fatmir Haxhiu ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane.
Hapesira ndodhet ne katin perdhe te nje
Me Qira 1121-45N 500 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane. Hapesira ndodhet ne katin perdhe te nje pallati ...

Apartament per zyra me qera ne afer qendres tregtare Ring ne Tirane.

Apartamneti ndodhet ne katin
Me Qira 317-13d 500 €

Apartament per zyra me qera ne afer qendres tregtare Ring ne Tirane. Apartamneti ndodhet ne katin e dyte te nje ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Pjeter Budi, shume prane rruges se Elbasanit ne Tirane.
Pozicionohet
Me Qira 923-30Z 500 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Pjeter Budi, shume prane rruges se Elbasanit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e pare te ...

Ambient zyre me qera ne rrugen Murat Toptani ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese 4-k
Me Qira 717-28L 500 €

Ambient zyre me qera ne rrugen Murat Toptani ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese 4-kateshe me hyrje te ...

Apartament per zyra me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane.


Apartamenti pozicionohet ne katin
Me Qira 114-28b 500 €

Apartament per zyra me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 2-te te nje ...

Ambient zyre me qira tek Residenca Foleja e Gjelbert ne Tirane.
Ambienti eshte i pozicionuar ne kat
Me Qira 1023-22Z 500 €

Ambient zyre me qira tek Residenca Foleja e Gjelbert ne Tirane. Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e 2-te te nje ...