Ambient zyre me qira prane rruges se Barrikadave ne Tirane

ID TRR-1121-8N
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 950
Kati 4
Sipërfaqe m2 111
Shperndarja 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Barrikadave

Apartament 2+1 per zyre me qira ne rrugen Cerciz Topulli ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri te pajisur me ashensor.
Pallati ne te cilin pozicionet eshte i administruar mire.
Apartamenti organizohet ne nje sallon me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 banjo, korridor dhe nje ballkon te vogel, te gjitha hapesirat per banim te perfshira ne nje siperfaqe prej 111 m2.
Ofrohet e pamobiluar dhe e gjithe dyshemeja e shtruar me parket, cdo ambient ka siperfaqe te bollshme, banjot jane te arreduara me nje stil modern dhe pamja e ofruar nga ballkoni eshte ajo e ndertesave perreth.
Hyrja orinetohet nga jugu duke mundesuar ndricim natyral pergjate gjithe dites.
Lidhet me rrugen Urani Pano, rrugen e Dibres dhe shume rruge te tjera kryesore.

Cmimi: 950 euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per zyre me qira ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.
Blloku eshte nje nga zonat me te mi
Me Qira 1021-40N 1000 €

Apartament per zyre me qira ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Blloku eshte nje nga zonat me te mirenjohura dhe me te ...

Zyre me qira prane Gardes ne Tirane

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor.
Me Qira 115-40b 1000 €

Zyre me qira prane Gardes ne Tirane Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje siperfaqe ...

Zyre me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje Qendre te re Bizne
Me Qira 1118-7L 1000 €

Zyre me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje Qendre te re Biznesi buze  rruge ...

Ambient per zyre per qira ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e trete te nje pa
Me Qira 1020-36D 1000 €

Ambient per zyre per qira ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri. Ka ...

Dyqan me qira ne rrugen Tafaj ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri.
Ka
Me Qira 820-21D 1000 €

Dyqan me qira ne rrugen Tafaj ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej ...

Ambjent per zyra me qera ne qender te Tiranes.
Ambjenti pozicionohet ne nje pallat te ri me kushte
Me Qira 514-38a 1000 € €

Ambjent per zyra me qera ne qender te Tiranes. Ambjenti pozicionohet ne nje pallat te ri me kushte shume te mira dhe ...

Zyra me qera ne rrugen Ymer Kurti prane shkolles Petro Nini Luarasi ne Tirane.
Pozicionohen ne kati
Me Qira 315-44m 1000 €

Zyra me qera ne rrugen Ymer Kurti prane shkolles Petro Nini Luarasi ne Tirane. Pozicionohen ne katin e pare te banimit ...

Ambjent per zyre me qera ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte ne nje pallat
Me Qira 1214-30r 1000 €

Ambjent per zyre me qera ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte ne nje pallat te ri, buze rruge ...