Ambient zyre me qira prane rruges se Kavajes ne Tirane

ID TRR-321-28V
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 2750 Euro
Kati 1
Sipërfaqe m2 275 m2
Shperndarja 10
Tualete 4
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Islam Alla

Ambient zyre me qira prane rruges Myslym Shyri ne Tirane.

Ndodhet ne katin 0 dhe te pare te nje pallati te ri me hyrje te vecante nga rruga kryesore.

Ka nje siperfaqe prej 275 m2 dhe organizohet ne 10 ambiente, holl I madh pritje, korridore, shkalle nga brenda dhe 4 tualete.

Zyra jepet bosh dhe eshte mjaft e pershtatshme per shumellojshmeri aktivitetesh si call center, shkolle private, qender kursesh dhe zyra te ndryshme fondacionesh.

Dritaret e shumta dhe fasadat e xhamit bejne te mundur ndricimin natyral te ambientit sidhe ofrojne mundesi mjaft te mira reklamimi.

Pallati ndodhet ne nje zone mjaft qendrore,te kerkuar dhe te frekuentuar.

Ka akses direkt ne rrugen e Kavajes, rrugen Myslym Shyri, rrugen Him Kolli sidhe shume prane qendres se Qytetit.

 

Cmimi: 10 Euro/ M2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri s
Me Qira 416-43K 2800 €

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri shume prane Liqenit ...