Ambient zyre me qira tek Selvia ne Tirane

ID TRR-424-22Z
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 2700
Kati 6
Sipërfaqe m2 300
Shperndarja 5
Tualete 2
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Dibres


Ambient zyre me qira ne rrugen e Dibres, tek Vila Gold ne Tirane.
Zyra eshte e pozicionuar ne katin e 6 te nje godina te dedikuar per biznes, i vetmi ambient ne kat.
Ka nje siperfaqe totale prej 300m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 256m2 te organizuar ne ambient open space , 4 zyra me te vogla, dy tualete, ambient recepsioni dhe korridori lidhes.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner te vendosur ne cdo ambient.
Orientimi eshte VeriLindjePerendim duke mundesuar ndricim natyral.
Ambienti ofrohet me qira i mobiluar ose bosh.
Eshte pjese e nje godine te dedikuar per biznes qe ofron hyrje direkte ne rruge krysore, te pajisur me 2 ashensor dhe te mireadminstruar.
Eshte mundesi e mire per destinacione te ndryshme biznesi si klinike, zyra te ndryshme, call center etj.
Zona eshte qendrore dhe lidhet shpejt me akset e tjera si: zona e Pazarit te Ri, zona e Medreses, rruga e Ferit Xhajko etj.

Cmimi 2700 euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri s
Me Qira 416-43K 2800 €

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri shume prane Liqenit ...

Ambient zyre me qira prane rruges Myslym Shyri ne Tirane.

Ndodhet ne katin 0 dhe te pare te nje p
Me Qira 321-28V 2750 €

Ambient zyre me qira prane rruges Myslym Shyri ne Tirane. Ndodhet ne katin 0 dhe te pare te nje pallati te ri me ...