Ambient zyre me qira prane Sheshit Avni Rustemi ne Tirane

ID TRR-522-41V
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 900 Euro
Kati 3
Sipërfaqe m2 142 m2
Shperndarja 4
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Tefta Tashko Koco

Ambient zyre me qira ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor.

Ka nje siperfaqe prej 142 m2 te organizuar ne 1 ambient te madh open space, 3 zyra me te vogla, dy tualete, korridor dhe ballkon.

Ambienti ofrohet bosh dhe ne gjendje mjaft te mire.

I pershtatshem per shumellojshmeri aktivitetesh si zyra finance, avokatie, studio akitekturore apo zyre programimi.

Pozicionimi nga jugu dhe fasadat e medha te xhamit ofrojne ndricim te bollshem natyral.

Pallati ndodhet ne nje zone mjaft qendrore dhe te populluar.

Ka akses direkt ne rrugen Hoxha Tahsim ,Sheshin Avni Rustemi, rrugen Luigj Gurakuqi dhe pak minuta larg qendres se Tirane.

Cmimi: 900 Euro/ Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte ten je pallati te
Me Qira 1122-62G 1000 €

Ambient zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte ten je pallati te ri. Ofron nje ...

Ambjent per zyre me qera ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte ne nje pallat
Me Qira 1214-30r 1000 €

Ambjent per zyre me qera ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte ne nje pallat te ri, buze rruge ...

Apartament per zyra me qera ne fillimin e rruges se Durresit.

Zyrat ndodhen ne katin e 7-te ne nj
Me Qira 914-11b 1000 €

Apartament per zyra me qera ne fillimin e rruges se Durresit. Zyrat ndodhen ne katin e 7-te ne nje pallat te ri buze ...


Zyre me qira ne rrugen Margarita Tutulani, prane sheshit Willson ne Tirane.
Pozicionohet ne katin
Me Qira 323-52Z 1000 €

Zyre me qira ne rrugen Margarita Tutulani, prane sheshit Willson ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2 te nje pallati ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Andon Zako Cajupi, ne zonen e Bllokut ne Tirane.
Zyra ndodhet ne kat
Me Qira 823-20Z 1000 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Andon Zako Cajupi, ne zonen e Bllokut ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e 9 dhe te ...

Ambient me qira shume prane kyqezimit te rruges Vaso Pasha me rrugen Nikolla Tupe, ne zonen e Blloku
Me Qira 1023-37Z 1000 €

Ambient me qira shume prane kyqezimit te rruges Vaso Pasha me rrugen Nikolla Tupe, ne zonen e Bllokut ne ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Brigada e VIII ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati t
Me Qira 1020-56V 1000 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Brigada e VIII ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ...

Ambjent per zyra me qera prane Radio Televizionit Shqiptar ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nj
Me Qira 415-43b 850 €

Ambjent per zyra me qera prane Radio Televizionit Shqiptar ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje ndertese ...