Ambient zyre per qera prane qendres se Tiranes

ID TRR-723-20X
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 1300
Kati 7
Sipërfaqe m2 130
Shperndarja 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Bardhok Biba

Ambient zyre per qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane.
Ambienti pozicionohet ne katin 7 te nje pallati te ri me ashensor dhe administrim.
Ofron nje siperfaqe te brendshme prej 130 m2 dhe eshte organizohet ne 3 ambiente zyrash, 2 tualete, 2 ballkone dhe nje korridor i cili lidh te gjitha ambientet.
I ofron te gjitha instalimet elektike dhe hidraulike si dhe eshte I shtruar me pllake.
Orientohet nga lindja dhe preket per gjate gjithe dites nga drita natyrale. 
Ngrohja mundesohet nga kondicionere te vendosur ne 3 ambientet per zyre ne apartament.
Zyra ofrohet e pamobiluar dhe eshte shume e pershtatshme per avokati, fondacione, zyre konsulence dhe shume aktivitete te tjera.
Pallati pozicionohet ne nje zone te zhvilluar prane sherbimeve te ndryshme, prane kesaj zone ushtrojne aktivitetin e tyre dhe shume biznese te tjera prestigjoze.
Prane pallatit do te gjeni dhe mundesi parkimi.
Zona ka dalje te menjehereshme ne qender te Tiranes, ne rrugen e Barrikadave, ne rrugen e Durresit, ne zonen e Selvies dhe ne rrugen e Elbasanit. 
Cmimi: 1300 euro/muaj (perfshire tatimin)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati te ri b
Me Qira 919-23L 1200 €

Zyre me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati te ri buze rruge ...

Ambient zyre me qira ne rrugen e Kosovareve shume prane Liqenit Artificial ne Tirane.
Zyra eshte e
Me Qira 224-61Z 1200 €

Ambient zyre me qira ne rrugen e Kosovareve shume prane Liqenit Artificial ne Tirane. Zyra eshte e pozicionuar ne ...

Ambient zyre me qera ne zonen e Vasil Shantos ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallat
Me Qira 722-17Z 1400 €

Ambient zyre me qera ne zonen e Vasil Shantos ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 4+1 per zyre me qera ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e VII-te te nje pallati t
Me Qira 513-15K 1200 €

Apartament 4+1 per zyre me qera ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e VII-te te nje pallati te ri, te ...

Zyre me qira prane Pallateve Agimi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ndertuar ne
Me Qira 1021-34N 1200 €

Zyre me qira prane Pallateve Agimi ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ndertuar ne vitet ...

Ambient zyre me qera ne Bulevardin Zhan D’Ark prane Ministrise se Jashtme.
Ambienti poziciono
Me Qira 523-49R 1200 €

Ambient zyre me qera ne Bulevardin Zhan D’Ark prane Ministrise se Jashtme. Ambienti pozicionohet ne katin e pare ...

Zyre me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ash
Me Qira 419-76T 1400 €

Zyre me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor. Ambienti ...

Ambient zyre me qera ne rrugen Teodor Keko ne zonen e Astirit ne Tirane.
Pozicionohet  ne kati
Me Qira 823-58Z 1200 €

Ambient zyre me qera ne rrugen Teodor Keko ne zonen e Astirit ne Tirane. Pozicionohet  ne katin e 1-te te nje ...