Ambient zyre me qira prane sheshit Willson ne Tirane

ID TRR-323-52Z
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 1000
Kati 2
Sipërfaqe m2 127.3
Shperndarja 4
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Margarita Tutulani


Zyre me qira ne rrugen Margarita Tutulani, prane sheshit Willson ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2 te nje pallati buze rruges kryesore pa ashensor.
Ka nje siperfaqe te brendshme 127.3m2 te organizuar ne 2 ambiente pune open space, 2 ambiente pune me te vogla, 2 tualete, 2 ballkone dhe korridori lidhes.
Orientimi i zyres eshte Jug-Veri duke bere qe zyra te kete ndricim natyral pergjate gjithe dites.
Zyra mund te perdoret per destinacione te ndryshme biznesi si zyre arkitekture, programimi etj.
Ngrohja dhe ftohja e zyres mundesohet me kondicioner te vendosur ne secilin ambient.
E gjithe zyra eshte e shtruar me parket, ndricim, pantinim, tualetet jane te rinovuara.
Fasada e xhamit nga rruga kryesore eshte mundesi shume e mire reklamimi.
Korridori eshte i bollshem dhe mund te pershtatet si ambient recepsioni
Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si: zona e Stadiumit Dinamo, rruga Sami Frasheri, rruga Sulejman Delvina, rruga Kosovareve.

Cmimi 1000 euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambjent biznesi me qera ne rrugen Tafaj ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne brendesi te pallatit, ne kat
Me Qira 514-52j 960 €

Ambjent biznesi me qera ne rrugen Tafaj ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne brendesi te pallatit, ne katin perdhe. Ka ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Prokop Mima,prane qendres Kristal ne Tirane
Zyra ndodhet ne katin e
Me Qira 620-5V 900 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Prokop Mima,prane qendres Kristal ne Tirane Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ...

Ambient zyre me qira prane zones se Bllokut ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri
Me Qira 622-13V 1100 €

Ambient zyre me qira prane zones se Bllokut ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. Ka ...

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me a
Me Qira 919-44T 1100 €

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ashensor ...

Zyre me qira ne rrugen e Durresit, prane Hotel Colosseu, ne Tirane.
Ambjenti eshte i pozicionuar ne
Me Qira 223-48Z 900 €

Zyre me qira ne rrugen e Durresit, prane Hotel Colosseu, ne Tirane. Ambjenti eshte i pozicionuar ne katin e 3te nje ...

Apartament 2+1 per zyre me qira ne rrugen Cerciz Topulli ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e
Me Qira 1121-8N 950 €

Apartament 2+1 per zyre me qira ne rrugen Cerciz Topulli ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e katert te nje ...

Zyre me qera ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese 4-kateshe,
Me Qira 417-31L 900 €

Zyre me qera ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese 4-kateshe, buze rruge ...

Zyra me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Ndodhet ne nje nga pikat kyce te qytetit te Tiranes ne
Me Qira 415-63b 1100 €

Zyra me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne nje nga pikat kyce te qytetit te Tiranes ne katet e larta te ...