Ambjent zyre me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane , (TRR-1015-31a)

ID TRR-1015-31a
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 1100 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 180 m2
Shperndarja 0
Tualete 0
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa

Ambjent per zyra me qera ne Tirane ne Bulevardin Bajram Curri.

Zyra pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri ne buze te rruges kryesore.

Me nje siperfaqe 180 m2 ofrohet ambjent i hapur me 2 tualete.

Me fasada te medhaja xhami ofron mundesi shume te mira reklamimi.

Siperfaqja e brendshme eshte e punuar me kujdes duke ofruar te gjitha kushtet per zhvillimin e biznesit tuaj.

Ka te instaluar sistem kondicionimi qendror, aspirimi dhe ndricimi.

Hyrja dhe pamja e kesaj zyre eshte nga rruga kryesore , me ndarje te hyrjes nga banoret me shkalle te vecanta.

Pallati ofron gjithashtu administrim dhe kamera sigurie.

Shume e pershtatshme per call center  dhe zyra te ndryshme.

 

Cmimi: 1100 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qira prane Pallateve Agimi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ndertuar ne
Me Qira 1021-34N 1200 €

Zyre me qira prane Pallateve Agimi ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ndertuar ne vitet ...

Zyre me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare dhe te dyte te nje pallati te
Me Qira 1116-55L 1000 €

Zyre me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare dhe te dyte te nje pallati te ri prane rruges ...

Zyre me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje vile 3-kateshe buze r
Me Qira 120-52T 1000 €

Zyre me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje vile 3-kateshe buze rruges ...

Ambjent per zyra ne rrugen Donika Kastrioti ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne katin e II-te nje pallat
Me Qira 314-39j 1200 €

Ambjent per zyra ne rrugen Donika Kastrioti ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e II-te nje pallati te ri, ne te ...

Zyre me qera ne rrugen e Kavajes, ne nje nder ndertimet me te reja te zones.
Pozicionohet ne katin
Me Qira 423-9A 1000 €

Zyre me qera ne rrugen e Kavajes, ne nje nder ndertimet me te reja te zones. Pozicionohet ne katin e 18-te te ...

Ambjent per zyre me qera prane rruges Pjeter Bogdani ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe ne nje pa
Me Qira 1115-63b 1000 €

Ambjent per zyre me qera prane rruges Pjeter Bogdani ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe ne nje pallat te ri, pas ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Andon Zako Cajupi, ne zonen e Bllokut ne Tirane.
Zyra ndodhet ne kat
Me Qira 823-20Z 1000 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Andon Zako Cajupi, ne zonen e Bllokut ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e 9 dhe te ...

Zyre me qera ne rrugen Hasan Alla ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume pra
Me Qira 519-41L 1200 €

Zyre me qera ne rrugen Hasan Alla ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume prane Qendres ...