Ambient zyre me qira prane Sheshit Wilson ne Tirane

ID TRR-1222-29Z
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 500
Kati 2
Sipërfaqe m2 75
Shperndarja 3
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Sami Frasheri


Ambient zyre me qera prane Gjimnazit Petro Nini Luarasi, ne Tirane.
Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter pa ashensor i pozicionuar ne rruge kryesore.
Ka nje siperfaqe te pergjithshme prej 75m2 te organizuar ne tre ambiente pune, nje ballkon te bollshem ku kane akses te dy ambientet, nje tualet dhe korridori lidhes.
Orientimi i apartamentit eshte Lindje duke i mundesuar ambientit ndricim natyral.
Ngrohja dhe ftohja e ambientit mundesohet me kondicioner te vendosur ne secilin nga ambientet.
Apartamenti eshte pjese e nje pallati te pozicionuar ne rruge kryesore dhe me mundesi shume te mira reklamimi.
Ka funksionuar per nje periudhe te gjate per klinike dentare dhe eshte mundesi shume e mire.
Gjithashtu mund te perdoret per destinacione te ndryshme si per zyre avokatie, instuticion financiar etj
Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe mjaft e preferuar per ushtrimin e bizneseve te ndryshme, dhe lidhet lehtesisht me akset kryesore rrugore si Stadiumi Dinamo, zona e Bllokut, zonen e Liqenit etj.

Cmimi: 500 euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Ambienti pozicionohet ne katin e 11-te dhe te
Me Qira 313-13 550 €

Zyre me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Ambienti pozicionohet ne katin e 11-te dhe te fundit te nje ...

Zyre me qera ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri s
Me Qira 819-3L 400 €

Zyre me qera ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri shume prane me ...

Zyre me qira ne rrugen Ndre Mjeda, prane A1 Report ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 6 te nje pall
Me Qira 523-12Z 400 €

Zyre me qira ne rrugen Ndre Mjeda, prane A1 Report ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 me qera tek Kompleksi Arlis, QSUT,Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te
Me Qira 622-34Z 400 €

Apartament 1+1 me qera tek Kompleksi Arlis, QSUT,Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka ...

Zyre me qera ne kryqezimin e zones se Selvise ne rrugen e Saraceve ne Tirane.

Zyra ndodhet ne kat
Me Qira 218-2d 400 €

Zyre me qera ne kryqezimin e zones se Selvise ne rrugen e Saraceve ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje ...

Ambient biznesi/zyre me qira ne rrugen Arkitekt Sinani

Zyra eshte pjese e nje pallati te ri e cil
Me Qira 1222-44R 450 €

Ambient biznesi/zyre me qira ne rrugen Arkitekt Sinani Zyra eshte pjese e nje pallati te ri e cila pozicionohet ne ...

Zyra ndodhet ne katin e nente te nje ndertese te re biznesi.

Siperfaqja e zyres eshte 53  m2
Me Qira 418-30d 583 €

Zyra ndodhet ne katin e nente te nje ndertese te re biznesi. Siperfaqja e zyres eshte 53  m2 e ndare ne 2 ...

Ambient per zyra me qera ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e pare te nje palla
Me Qira 722-14G 400 €

Ambient per zyra me qera ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati ekzistues. Ka ...