Zyre me qera prane Drejtorise se Policise ne Tirane (TRR-219-38T)

ID TRR-219-38T
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 600 Euro
Kati 4
Sipërfaqe m2 80 m2
Shperndarja 1
Tualete 0
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.

Zyra ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor te personalizuar shume prane zones se Bllokut.

Ka nje hapesire prej 80 m2 te organizuar ne nje ambient open space.

Zyra ofrohet e pamobiluar me sistem qendror aspirimi dhe ajer te kondicionuar per ngrohje-ftohje.

Ka nje fasade te madhe me mundesi shume te mira reklamimi nga rruga kryesore, gjithashtu siguron dhe ndricim natyral gjate gjithe dites.

Zyra eshte e shtruar e gjitha me parket dhe eshte e pershtatsme per lloje te ndryshme biznesi.

Objekti ndodhet ne nje zone qendrore dhe shume lehte te aksesueshme ne shume pika kyce te qytetit si rruga Myslym Shyri, Bulevardi Gjergj Fishta, rruga Ibrahim Rugova, dhe vetem disa metra larg Bulevardit kryesor.

Ne cmim jane te perfshira edhe taksat.

 

Cmimi 600 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament i pamobiluar me qera ne rrugen Skenderbeg ne Tirane.Ambjenti ndodhet ne nje nga zonat me
Me Qira 313-41 620 €

Apartament i pamobiluar me qera ne rrugen Skenderbeg ne Tirane.Ambjenti ndodhet ne nje nga zonat me te sigurta dhe te ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane

Ndodhet ne katin e pare te nje pallati ek
Me Qira 1220-29V 700 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane Ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues. Ka nje ...

Apartament 2+1 me qera per zyra ne rrugen Ismail Qemali te ish Blloku ne Tirane.
Apartamenti ndodhe
Me Qira 1213-19 500 € €

Apartament 2+1 me qera per zyra ne rrugen Ismail Qemali te ish Blloku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te ...

Ambjent per zyra me qera ne rrugen Ymer Kurti ne Tirane.Ambjenti ndodhet ne katin e III-te te nje qe
Me Qira 10132j 500 €

Ambjent per zyra me qera ne rrugen Ymer Kurti ne Tirane.Ambjenti ndodhet ne katin e III-te te nje qendre tregtare ku ...

Zyre me qera ne rrugen Gjik Kuqali ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2 - te nje pallati te ri , prane r
Me Qira 419-18L 650 €

Zyre me qera ne rrugen Gjik Kuqali ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2 - te nje pallati te ri , prane rruges ...

Zyre me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nderteses, buze rruge kry
Me Qira 117-48L 500 €

Zyre me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nderteses, buze rruge kryesore. Me ...

Apartament per zyre me qera ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e pare te
Me Qira 218-19d 500 €

Apartament per zyre me qera ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri ...

Zyre me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vje
Me Qira 318-19d 500 €

Zyre me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter. Ka siperfaqe ...