Ambient zyre me qira prane zones se Bllokut ne Tirane

ID TRR-1020-9V
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 1150 Euro
Kati 8
Sipërfaqe m2 100 m2
Shperndarja 1
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Andon Zako Cajupi

Ambient zyre me qira prane sheshit Wilson ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 8 te nje ndertese biznesi me recepsion.

Ka nje siperfaqe prej 100 m2 te organizuar ne nje ambient open space, banjo, kuzhine e vogel dhe dy ballkone.

Ambienti ka sistem aspirimi dhe kondicionimi te montuar ne tavan.

Ndertesa ofron administrim, siguri dhe recepsion.

Ndodhet ne nje zone mjaft te njohur dhe te kerkuar sic eshte zona e Bllokut.

Ka akses te lehte ne rrugen Sulejman Delvina, rrugen Sami Frasheri, rrugen Andon Zako Cajupi sidhe shume prane sheshit Wilson.

Mundesi parkimi prane nderteses.

 

Cmimi: 1150 Euro ( Tatim i perfshire)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambjent per zyra me qera ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane.

Pozicionohet ne katet e larta me
Me Qira 1114-47b 1250 €

Ambjent per zyra me qera ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane. Pozicionohet ne katet e larta me siperfaqe prej ...

Vile per zyra me qera prane rruges Fortuzi ne Tirane.

Vila eshte 90 m2 e brendshme dhe 250 m2 obo
Me Qira 218-50d 1100 €

Vile per zyra me qera prane rruges Fortuzi ne Tirane. Vila eshte 90 m2 e brendshme dhe 250 m2 oborr. Kati i pare ...

Ambient me qera per zyra ne rrugen Abdi Toptani, shume prane qendres se Tiranes.

Ndodhet ne katin
Me Qira 818-15E 1200 €

Ambient me qera per zyra ne rrugen Abdi Toptani, shume prane qendres se Tiranes. Ndodhet ne katin e X-te te nje ...

Zyre me qera ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri me ashe
Me Qira 1119-24T 1200 €

Zyre me qera ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri me ashensor. Me nje ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Abdi Toptani ne qender te Tiranes.
Eshte e pozicionuar ne katin e 10
Me Qira 521-36V 1100 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Abdi Toptani ne qender te Tiranes. Eshte e pozicionuar ne katin e 10 te nje pallati te ...