Ambient zyre me qira tek Kompleksi Fiori di Bosco ne Tirane

ID TRR-1221-25N
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 500
Kati 5
Sipërfaqe m2 88.5
Shperndarja 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Don Bosko

Apartament per zyra me qira ne rrugen Don Bosko ne Tirane.
Kompleksi ne te cilin ndodhet apartamenti eshte shume i njohur dhe i pelqyer si per banim ashtu edhe per biznes.
Pozicionohet ne katin e peste banim te ketij kompleksi, ku pallati eshte i mire-administruar dhe i pajisur me ashensor.
Siperfaqja totale eshte 88.5 m2 ndersa siperfaqja e brendshme e ambientit eshte 80 m2 e ndare ne tre hapesira, dy tualete dhe nje ballkon.
Orientohet nga lindja.
E gjithe dyshemeja eshte e shtruar me parket dhe zyra eshte e pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi.


Cmimi: 500 euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament i pamobiluar me qera ne rrugen Skenderbeg ne Tirane.Ambjenti ndodhet ne nje nga zonat me
Me Qira 313-41 620 €

Apartament i pamobiluar me qera ne rrugen Skenderbeg ne Tirane.Ambjenti ndodhet ne nje nga zonat me te sigurta dhe te ...

Apartament per zyra me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte
Me Qira 118-13d 450 €

Apartament per zyra me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Ambient zyre me qera ne rrugen Hamid Shijaku ne Tirane
Pozicionohet ne katin e pare te ne pallati t
Me Qira 1022-46G 400 €

Ambient zyre me qera ne rrugen Hamid Shijaku ne Tirane Pozicionohet ne katin e pare te ne pallati te ri me ashensor, ...

Zyre me qera ne rrugen Sander Prosi ne Tirane.

Zyra ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te vje
Me Qira 316-53K 400 €

Zyre me qera ne rrugen Sander Prosi ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te vjeter shume prane ...

Zyre me qera ne rrugen Lord Bajron ne Tirane

Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese 3 kates
Me Qira 1115-61K 400 €

Zyre me qera ne rrugen Lord Bajron ne Tirane Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese 3 kateshe ne ane te rruges ...

Zyre me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri buze
Me Qira 718-10L 400 €

Zyre me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri buze rruge ...

Apartament 2 + 1 per zyra me qera perballe Ministrise se Drejtesise.
Banesa ndodhet ne katin e 4-rt
Me Qira 814-40b 380 €

Apartament 2 + 1 per zyra me qera perballe Ministrise se Drejtesise. Banesa ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ...

Ambient zyre me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati
Me Qira 722-9Z 400 €

Ambient zyre me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues, prane ...