Ambient zyre me qira prane tregut te Medreses ne Tirane

ID TRR-323-30Z
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 500
Kati 2
Sipërfaqe m2 60
Shperndarja 3
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ferit Xhajko

Ambient zyre me qira ne rrugen Ferit Xhajko, tek tregu i Medreses, ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2 te nje pallati vjeter ne rruge kryesore, me fasade xhami.
Ka siperfaqe totale prej 60 m2  te organizuar ne 3 ambiente pune, tualet dhe korridori lidhes.
Orientimi i zyres eshte Jug duke bere qe zyra te kete ndricim natyral.
Zyra mund te perdoret per destinacione te ndryshme biznesi si zyre arkitekture, programimi etj.
Fasada e xhamit eshte mundesi shume e mire per reklamimin e biznesit.
Zona eshte mjaft e preferuar dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si: Rruga 5 Maji, rruga Dibres, etj/

Cmimi 500 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qira tek Fiori Di Bosko, Tirane.
Eshte i pozicionuar ne katin e 1 banim te nje pa
Me Qira 622-28Z 450 €

Apartament 2+1 me qira tek Fiori Di Bosko, Tirane. Eshte i pozicionuar ne katin e 1 banim te nje pallati te ri. Ka ...

Apartament per zyra ne qera prane qendres tregtare Ring ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e t
Me Qira 1217-49d 400 €

Apartament per zyra ne qera prane qendres tregtare Ring ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati ...

Zyre me qera ne rrugen Lord Bajron ne Tirane

Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese 3 kates
Me Qira 1115-61K 400 €

Zyre me qera ne rrugen Lord Bajron ne Tirane Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese 3 kateshe ne ane te rruges ...


Ambient zyre me qera prane Gjimnazit Petro Nini Luarasi, ne Tirane.
Ambienti eshte i pozicionuar
Me Qira 1222-29Z 550 €

Ambient zyre me qera prane Gjimnazit Petro Nini Luarasi, ne Tirane. Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e 2-te te ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Mine Peza prane Prokurorise se Tiranes
Zyra pozicionohet ne katin e
Me Qira 421-39D 400 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Mine Peza prane Prokurorise se Tiranes Zyra pozicionohet ne katin e dyte te nje ...

Apartament 2 + 1 per zyra me qera perballe Ministrise se Drejtesise.
Banesa ndodhet ne katin e 4-rt
Me Qira 814-40b 440 €

Apartament 2 + 1 per zyra me qera perballe Ministrise se Drejtesise. Banesa ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ...

Zyre me qera ne rrugen Anton Ashta ne Tirane.
Ndodhet ne katin e katert te nje kompleksi te ri.
Of
Me Qira 1122-57G 550 €

Zyre me qera ne rrugen Anton Ashta ne Tirane. Ndodhet ne katin e katert te nje kompleksi te ri. Ofron nje siperfaqe ...

Zyre me qera prane Prokurorise se Tiranes.
Zyra ndodhet ne katin e 1-te ne nje pallat te ri 4-kates
Me Qira 618-21L 600 €

Zyre me qera prane Prokurorise se Tiranes. Zyra ndodhet ne katin e 1-te ne nje pallat te ri 4-katesh shume prane ...