Ambient zyre me qira tek kompleksi Kika 2 ne Tirane

ID TRR-923-42X
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 600
Kati 4
Sipërfaqe m2 106
Shperndarja 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Kompleksi Kika 2

Ambient zyre me qira ne Komunen e Parisit ne Tirane. 
Zyre pozicionohet ne katin e katert te nje pallati te ri me ashensor. 
Ofron nje siperfaqe prej 106 m2 dhe organizohet ne 3 ambiente zyre, 2 tualete, nje korridor dhe nje ballkon. 
Te treja ambientet e zyres kane dalje ne ballkon. 
Apartamenti eshte i shtruar me parket dhe ofrohet i pamobiluar, i pershtatshem per shume llojshmeri biznesesh.
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga kondicionere te pozicionuar ne cdo dhome te apartamentit. 
Apartamenti pozicionohet nga jugu duke mundesuar ndricim natyral per gjate gjithe dites. 
Pallati ofron administrim dhe siguri per 24 ore. 
Pallati ndodhet ne nje zone shume te zhvilluar, te preferuar nga vendasit dhe te huajte me shume biznese e zyra te tjera prane. 
Zona ka dalje te menjehershme ne zonen e Myslym Shyrit, ne Bulevardin Bajram Curri, ne qendren e Tiranes dhe ne zonen e Stadiumit Dinamo.


Cmimi: 600 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera per zyra ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte
Me Qira 417-18d 460 €

Apartament me qera per zyra ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Kongresi Manastirit ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 5
Me Qira 1023-13X 500 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Kongresi Manastirit ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 5 te nje pallati te ...

Apartament me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane.

Zyra ndodhet ne katin e peste te nje
Me Qira 818-52d 700 €

Apartament me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ...

Pozicionohet ne katin e II prane Pazarit te Ri dhe ATSH.
Ambjenti eshte 105 m2 me 2 banjo dhe persh
Me Qira 213-10 550 €

Pozicionohet ne katin e II prane Pazarit te Ri dhe ATSH. Ambjenti eshte 105 m2 me 2 banjo dhe pershkohet nga vetrata ...

Apartament 2 + 1 per zyra me qera prane rruges Dervish Hima ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te ne
Me Qira 915-59b 700 €

Apartament 2 + 1 per zyra me qera prane rruges Dervish Hima ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri ...

Ambient me qera per zyra ne rrugen Tafaj ne zonen tek Selvia ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare t
Me Qira 818-11E 550 €

Ambient me qera per zyra ne rrugen Tafaj ne zonen tek Selvia ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Asim Vokshi, ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati te
Me Qira 822-50Z 700 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Asim Vokshi, ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ...

Ambient zyre me qera shume prane rruges Sami Frasheri.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te
Me Qira 317-27L 550 €

Ambient zyre me qera shume prane rruges Sami Frasheri. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter prane rruges ...