Apartament per zyre me qera prane zones se Bllokut ne Tirane (TRR-816-6b)

ID TRR-816-6b
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 500 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 121 m2
Shperndarja 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Perlat Rexhepi

Apartament 2 + 1 per zyre me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri, prane Librit Universitar.

Banesa ka siperfaqe prej 121 m2 te organizuar ne 3 dhoma, ambient kuzhine, 2 tualete, koridor dhe ballkon.

Jepet bosh. Cdo dhome eshte e pajisur me kondicioner e cila sherben per ngrohjen dhe ftohjen.

Ambientet e brendshme kane siperfaqe te bollshme dhe drite natyrale pothuajse gjithe diten.

Kjo prone eshte shume e pershtatshme per zyra te ndryshme, kompani, shoqate, fondacion, organizata te ndryshme etj.

Zona eshte qendrore dhe shume e zhvilluar.  

Pozicionohet prane shume pikave kyce te qytetit, sheshit Wilson, sheshit Nene Tereza, Gardes se Republikes se Shqiperise dhe ka akses ne rrugen Ibrahim Rugova, rrugen Abdyl Frasheri, rrugen Sami Frasheri etj.

Pallati ju ofron administrim, siguri dhe 2 ashensor.

Cmimi 500 Euro / muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter buze r
Me Qira 619-15S 600 €

Zyre me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter buze rruge kryesore. Ka ...

Apartament per zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.
Apartamenti eshte ne katin e 3-te t
Me Qira 117-18d 600 €

Apartament per zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Apartamenti eshte ne katin e 3-te te nje pallati te ...

Ambjent per zyra me qera prane rruges Sami Frasheri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte ne nje ndert
Me Qira 415-1b 400 €

Ambjent per zyra me qera prane rruges Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte ne nje ndertese 2-kateshe prane ...

Ambjent zyrash me qera pas Hotel Tirana International ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne katin e V-te t
Me Qira 813-16 550 €

Ambjent zyrash me qera pas Hotel Tirana International ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e V-te te nje pallati te ...

Zyre me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin e trete te nje pallat
Me Qira 519-2T 400 €

Zyre me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te vjeter pa ...

Apartament me qera per zyre ne rrugen Tafaj ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nja p
Me Qira 916-35K 400 €

Apartament me qera per zyre ne rrugen Tafaj ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nja pallati te ri me ...

Apartament per zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pall
Me Qira 1215-26b 600 €

Apartament per zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te vjeter, prane ...

Ambient zyre me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e dyte te nje ndertese
Me Qira 1219-69L 600 €

Ambient zyre me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dyte te nje ndertese 4-kateshe buze ...