Ambient zyre me qira tek Tirana Garden Building ne Tirane

ID TRR-524-62Z
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 1100
Kati 15
Sipërfaqe m2 110
Shperndarja 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Kavajes

Ambient zyre me qira ne rrugen e Kavajes, pjese e Kompleksit Tirana Garden Building ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 15 dhe te fundit te nje pallati te ri me ashensor.
Me nje siperfaqe totale prej 110m2 eshte e organizuar ne 3 ambiente pune, dy tualete dhe nje ballkon.
Njeri nga tualetet eshte i pajisur me dritare.
Zyra eshte e shtruar me parket.
Orientimi eshte Lindje duke mundesuar ndricim natyrale per gjate gjithe dites.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondcioner te cilet jane ne proces per tu vendosur.
Ambienti eshte pjese e nje pallati me 2 ashensor qe ofron adminstrim, ashensor i pajisur me kamera sigurie, dhe 4 kate parkim nentoke.
Zona eshte e aksesueshme dhe lidhet shpejt me zonen e 21 Dhjetorit, rrugen Myslym Shyri, rrugen Muhamet Gjollesha etj.

Cmimi 1100 euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera ne Tirane.Ambjenti ndodhet ne nje nga qendrat e biznesit me te njohura ne Tirane.Pozici
Me Qira 1114-17j 1200 €

Zyre me qera ne Tirane.Ambjenti ndodhet ne nje nga qendrat e biznesit me te njohura ne Tirane.Pozicionohet ne katin e ...

Ambient zyre me qira prane sheshit Wilson ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 8 te nje ndertese biznesi
Me Qira 1020-9V 1150 €

Ambient zyre me qira prane sheshit Wilson ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8 te nje ndertese biznesi me ...

Apartament 3+1 me qera afer qendres se Tiranes.

Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pall
Me Qira 217-42d 1000 €

Apartament 3+1 me qera afer qendres se Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri. Ka ...

Ambient per zyre ne zonen e Bllokut ne Tirane.

Ambienti ndodhet ne katin e katert te nje pallati
Me Qira 218-37R 1000 €

Ambient per zyre ne zonen e Bllokut ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri ne rrugen ...

Ambient zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte ten je pallati te
Me Qira 1122-62G 1000 €

Ambient zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte ten je pallati te ri. Ofron nje ...

Ambjent per zyra me qera ne Tirane.
Ambjenti perfshin katin e IV-rt te nje kompleksi te ri pallates
Me Qira 613-36 1180 €

Ambjent per zyra me qera ne Tirane. Ambjenti perfshin katin e IV-rt te nje kompleksi te ri pallatesh. Kulla ne te ...

Apartament per zyra me qera ne fillimin e rruges se Durresit.

Zyrat ndodhen ne katin e 7-te ne nj
Me Qira 914-11b 1000 €

Apartament per zyra me qera ne fillimin e rruges se Durresit. Zyrat ndodhen ne katin e 7-te ne nje pallat te ri buze ...

Ambient zyre me qera prane Fakultetit te Shkencave te Natyres ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 4r
Me Qira 523-58A 1200 €

Ambient zyre me qera prane Fakultetit te Shkencave te Natyres ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4rt te nje ndertese ...