Ambient me qera per zyra ne zonen e ish-Ekspozites ne Tirane (TRR-718-68E)

ID TRR-718-68E
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 800 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 150 m2
Shperndarja 0
Tualete 2
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Ish Ekspozita

Apartament 3+1 me qera prane bulevardit Gjergj Fishta ne zonen e ish-Ekspozites ne Tirane.

Ndodhet ne katin e V-te te nje pallati te ri.

Siperfaqja prej 150 m2 organizohet ne nje kuzhine te vecuar, 4 dhoma, 2 tualete, nje korridor dhe 3 ballkone.

Ambienti mund te perdoret per banim ose per zyra.

Hapesirat e brendshme ndricohen nga drita natyrale.

Ofrohet pjeserisht i mobiluar. Ka te instaluar 4 kondicionere ne te kater dhomat.

Pallati ofron administrim te rregullt dhe 2 ashensore.

Ndodhet buze rruges kryesore dhe pamja eshte nga bulevardi.

Vendndodhja e apartamentit ka akses ne bulevardin Bajram Curri, ne bulevardin Gjergj Fishta, ne Unaze, ne rrugen Myslym Shyri dhe rruge te tjera nderlidhese ne qytet.

 

Cmimi: 800 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient per zyre ne zonen e Bllokut ne Tirane.

Ambienti ndodhet ne katin e katert te nje pallati
Me Qira 218-37R 700 €

Ambient per zyre ne zonen e Bllokut ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri ne rrugen ...

Zyre me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e gjashte te nje pallati te
Me Qira 518-63d 750 €

Zyre me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane. Pozicionohet ne katin e gjashte te nje pallati te ri. Siperfaqja ...

Zyre me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane.
Ambienti per zyre ndodhet ne katin e 6-te te
Me Qira 1016-19L 700 €

Zyre me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane. Ambienti per zyre ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri ...

Zyre me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje objekti 3-katesh buze rr
Me Qira 719-38T 700 €

Zyre me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje objekti 3-katesh buze rruges ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Brigada VIII ne zonen e ish Bllokut ne TiraneAparatamenti ka siperf
Me Qira 1213-10 700 € €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Brigada VIII ne zonen e ish Bllokut ne TiraneAparatamenti ka siperfaqe totale 132 ...

Ambjent per zyra me qera prane Radio Televizionit Shqiptar ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nj
Me Qira 415-43b 850 €

Ambjent per zyra me qera prane Radio Televizionit Shqiptar ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje ndertese ...

Apartament per zyra me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e VI-t
Me Qira 913-1 700 €

Apartament per zyra me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e VI-te te nje pallati te ...

Zyre me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane.
Zyrat ndodhen ne katin e katert te nje pallati t
Me Qira 617-11d 700 €

Zyre me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Zyrat ndodhen ne katin e katert te nje pallati te vjeter, buze ...