Ambient zyre per qira ne Rezidencen Lake View ne Tirane

ID TRR-324-12A
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 3500
Kati 4
Sipërfaqe m2 202
Shperndarja 5
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Kristo Luarasi

Ambient zyre per qira ne rrugen Kristo Luarasi, pjese e nje kompleksi te sapo perfunduar.
Ka nje siperfaqe totale prej 202m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 173m2.
Pozicionohet ne katin e 4rt te pallatit dhe me pamje te lire totalisht nga liqeni.
Organizohet ne 5 ambiente pune ku secili ka akses ne ballkon, 2 tualete dhe nje depo te vogel.
Zyra ofrohet bosh, por me punime te brendshme mjaft cilesore dhe me fasade xhami gje e cila mundeson reklamim shume te mire.
Eshte e pershtatshme per tipologji te ndryshme zyrash dhe biznesesh si: zyre programimi, zyre marketing, klinike etj.
Pallati ofron siguri dhe administrim te mire.
Zona eshte nder me te preferuarat per qetesine dhe pamjen qe ofron, ku mund te punohet qetesisht, si dhe me akses te lehte ne rruget kryesore te qytetit, me autostraden Tirane-Elbasan, Parkun e Liqenit, zonen e Bllokut dhe Komunen e Parisit.


Cmimi: 3500 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane.
Ofrohet 3 kate me qera te nje ndertese 5-kateshe, buz
Me Qira 417-37L 3600 €

Zyre me qera ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane. Ofrohet 3 kate me qera te nje ndertese 5-kateshe, buze rruge ...

Ambient me qera per zyra ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallat
Me Qira 818-12E 3600 €

Ambient me qera per zyra ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri, buze ...