Ambjent biznesi per qira ne rrugen e Durresit, ne Tirane.

ID TRR-822-7Z
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 350
Sipërfaqe m2 66.5
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Durresit

Ambjent biznesi me qira ne rrugen e Durresit ne Tirane.
Ambjenti eshte i pozicionuar ne katin -1 ne rruge kryesore dhe ka nje siperfaqe prej 66.5m2.
Eshte i organizuar ne open space dhe nje tualet.
Ambjenti mund te shfrytezohet per funksione te ndryshme  dhe ka fasade xhami qe e ekspozon ne rruge kryesore.
Ka akses te lehte ne zonen e Zogut te Zi, rrugen Mine Peza, Qendren e Tiranes etj.

Cmimi 350 Euro/Muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan me qera prane rruges Muzaket ne Tirane

Ambienti  ndodhet ne katin e pare te nje pallat
Me Qira 319-53T 300 €

Dyqan me qera prane rruges Muzaket ne Tirane Ambienti  ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. Ka nje ...

Dyqan me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare ne nje pallat te vjeter,
Me Qira 716-21b 400 €

Dyqan me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare ne nje pallat te vjeter, prane shkolles ...

Dyqan me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. 
Pozicionohet ne katin perdhe te nje ndertese
Me Qira 523-30R 400 €

Dyqan me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.  Pozicionohet ne katin perdhe te nje ndertese ne rrugen ...

Dyqan me qera ne rrugen Bilal Golemi ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri
Me Qira 616-24K 300 €

Dyqan me qera ne rrugen Bilal Golemi ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri shume prane ...

Dyqan me qira ne rrugen Metrush Luli ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin gjysem perdhe te nje vile.
Me Qira 120-39S 400 €

Dyqan me qira ne rrugen Metrush Luli ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin gjysem perdhe te nje vile. Struktura e ...

Ambient tregtar me qira ne rrugen Vangel Noti ne Tirane. 
Ambienti pozicionohet ne katin e par
Me Qira 1123-3X 300 €

Ambient tregtar me qira ne rrugen Vangel Noti ne Tirane.  Ambienti pozicionohet ne katin e pare te nje ndertese ...

Ambjent biznesi me qera prane rruges Ali Baushi ne zonen e Xhamllikut.
Ndertesa eshte 1-kateshe dhe
Me Qira 522-37U 420 €

Ambjent biznesi me qera prane rruges Ali Baushi ne zonen e Xhamllikut. Ndertesa eshte 1-kateshe dhe ka nje siperfaqe ...

Dyqan me qira ne rrugen Maliq Muco ne Tirane.
Gjendet ne katin perdhe shume prane me qendren e Tira
Me Qira 120-49H 400 €

Dyqan me qira ne rrugen Maliq Muco ne Tirane. Gjendet ne katin perdhe shume prane me qendren e Tiranes, ne nje pallat ...