Ambient zyre per qira ne zonen e Yzberishtit ne Tirane

ID TRR-324-16C
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 300
Sipërfaqe m2 37
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Yzberisht

Ambient tregtar me qera ne rrugen Jorgo Panajoti ne Tirane .
Ka nje siperfaqe prej 37 m2 , pozicionohet ne katin 0 te nje pallati te ri .
Ambienti organizohet me nje hapesire dhome e pershtatshme per zyre dhe pjesen e tualetit .
Dyqani ofrohet totalisht bosh , ku ju jep mundesine per hapjen e llojit te ndryshem biznesi .
Eshte e pozicionuar ne nje zone te qete ku mund te punosh qetesisht. 
Ka akses ne zonen e Yzberishtit ,ne zone e Kasharit , ne rrugen Besim Alla dhe rrugen Kasem Qafezezi 
Cmimi 300 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan me qera prane rruges se Durresit ne Tirane.

Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati t
Me Qira 318-65R 400 €

Dyqan me qera prane rruges se Durresit ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri ne rrugen e ...

Dyqan me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane.

Ndodhet ne kati perdhe te nje pallati te ri buze r
Me Qira 1017-18L 350 €

Dyqan me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane. Ndodhet ne kati perdhe te nje pallati te ri buze rruge ...

Dyqan me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane.

Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te r
Me Qira 1016-31K 400 €

Dyqan me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri shume prane ...

Dyqan me qera ne rrugen Vllazen Huta ne Tirana.
Ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese me siperfaq
Me Qira 1019-41S 400 €

Dyqan me qera ne rrugen Vllazen Huta ne Tirana. Ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese me siperfaqe prej 40 m2 e cila ...

Ambient dyqani me qira ne rrugen Isa Boletini ne Tirane.
Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te
Me Qira 1021-11N 350 €

Ambient dyqani me qira ne rrugen Isa Boletini ne Tirane. Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri. Ka nje ...

Ambient tregtar me qera prane Prokurorise se Tiranes ne rrugen Mine Peza.
Ka nje siperfaqe prej 18
Me Qira 523-44R 400 €

Ambient tregtar me qera prane Prokurorise se Tiranes ne rrugen Mine Peza. Ka nje siperfaqe prej 18 m2 te mire ...

Dyqan me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri
Me Qira 1213-41 240 €

Dyqan me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri dhe teper cilesor. ...

Dyqan me qera ne rrugen 23 ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te vjeter.
D
Me Qira 1119-29T 170 €

Dyqan me qera ne rrugen 23 ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te vjeter. Dyqani ka nje ...