Ambjent me qera per zyra ne Qender te Tiranes (TRR-714-22j)

ID TRR-714-22j
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 500 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 72 m2
Shperndarja 3
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga E Barrikadave

Apartament me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.

Ambjenti ndodhet ne katin e II-te te pallatit, ne buze te rruges kryesore.

Apartamenti eshte rreth 90 m2 ne total, ku siperfaqe e shfrytezueshme per zyre eshte 72m2.

Eshte i ndare ne 3 dhoma pune, aneks kuzhine, 2 ballkone, korridor dhe banjo.

Gjithnje eshte perdorur per zyra, duke qene se ofron mundesi te shkelqyera reklamimi dhe nga ballkonet.

Ambjenti aktulisht perfshin dy kondicionere, instalime interneti, grila dhe rrjeta ne dritare, pajisje hidrosanitare, etj.

Avantazh i kesaj prone eshte vendndodhja, ne Qender te Tiranes, e aksesueshme me te gjitha rruget e qytetit, e lehte per tu gjetur si dhe ne lagje mjaft te populluar.

 

Cmimi: 500 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 8-te te nje pallati
Me Qira 415-54m 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 8-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qira tek Garden Residence Turdiu, ne zonen e ish Fushes se Aviacionit ne Tirane.
Me Qira 424-28Z 400 €

Apartament 2+1 me qira tek Garden Residence Turdiu, ne zonen e ish Fushes se Aviacionit ne Tirane. Ambienti eshte i ...

Zyre me qera ne fillim te rruges se Dibres ne Tirane

Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati
Me Qira 118-26L 400 €

Zyre me qera ne fillim te rruges se Dibres ne Tirane Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ri shume prane ...

Zyre me qera ne rrugen Abdulla Keta ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume
Me Qira 118-34L 450 €

Zyre me qera ne rrugen Abdulla Keta ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume prane me rrugen ...

Ambient zyre per qera prane rruges Peti.
Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri.
Ka nje siperfaqe
Me Qira 522-39U 400 €

Ambient zyre per qera prane rruges Peti. Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 80 m2, e cila ...

Zyre me qera perballe qendres tregtare Ring ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje p
Me Qira 317-24d 550 €

Zyre me qera perballe qendres tregtare Ring ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Apartament per zyra ne qera prane qendres tregtare Ring ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e
Me Qira 1217-49d 400 €

Apartament per zyra ne qera prane qendres tregtare Ring ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje ...

Zyre me qira prane qendres ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te vjeter.
Me Qira 1221-46N 550 €

Zyre me qira prane qendres ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te vjeter. Ka nje siperfaqe ...