Ambjent per zyra me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane , (TRR-1012-2)

ID
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 9 €/m2
Kati 0
Sipërfaqe m2 550 m2
Shperndarja 0
Tualete 0
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa

Ambjent per zyra me qera ne Tirane.
•    Adresa: Rruga "Brigada 8:, Tirane, Shqiperi
•    Kati: 3 -te
•    Siperfaqe: 550 m2 total (300 m2 e mbuluar dhe 250 m2 veranda ne drejtimet veri dhe jug)
•    Ashensor
•    Komplet kati i perbere nga dy hyrje te lidhura shume funksionalisht nga brenda ambientit
•    Tualete: 3
•    Depo: 1
•    Dhome serveri: 1
•    Zyra: 9
•    Instalime elektrike, rrjeti te brendshem etj shume cilesore dhe profesionale
•    Ambient pritje
•    Kondicionim qendror
•    Salle mbledhjesh dhe takimesh per 12 - 20 persona
•    Verande e mobiluar me bime e peme te ndryshme

Cmimi: 9 euro / m2 , cmimi vetem per 300 m2 brenda.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambjent zyre me qera ne rrethrrotullimin e Zogut te Zi ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e II te
Me Qira 513-8 7 /m2 €

Ambjent zyre me qera ne rrethrrotullimin e Zogut te Zi ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e II te nje kompleksi ...

Zyre me qera ne nje nga qendrat e biznesit me te njohura ne Tirane.
Zyra pozicionohet ne katin e 10
Me Qira 18 €/m2 €

Zyre me qera ne nje nga qendrat e biznesit me te njohura ne Tirane. Zyra pozicionohet ne katin e 10 te me vetrata te ...

Zyra me qera ne zonen e Bllokut ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2 ne nj
Me Qira 14.5 €/m2 €

Zyra me qera ne zonen e Bllokut ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2 ne nje nga pallatet me ...