Ambjent per zyra me qera ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane (TRR-1014-15j)

ID TRR-1014-15j
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 400 euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 80 m2
Shperndarja 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Vaso Pasha

Apartament per zyra me qera ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane.
Apartament ndodhet ne katin e III-te te nje pallati ekzistues, por i mirembajtur.
Hyrja pozicionohet ne brendesi te lagjes ku dhe mund te gjeni vend parkimi.
Ambjenti ka 80m2 siperfaqe te brendshme te organizuar ne: sallon se bashku me ambjentin e kuzhines, 2 dhoma/zyra, ballkon, korridor dhe tualet.
Ballkoni eshte i mbyllur i orientuar nga rruga kryesore, i cili ofron mundesi shume te mira reklamimi.
Apartamenti me pare ka sherbyer per zyra, por pershtatet fare lehte per klinike dentare, laborator, studio, qender estetike, etj.
Biznesi mund te jete shume I sukseshem me ane te reklamimit nga fasada e dritareve.
Zona eshte avantazh, duke qene se ne zonen  e Bllokut operojne shume biznese apo zyra perfaqesuese.


Cmimi: 400 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera ne zonen e Bllokut.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri pa ashensor, buze rru
Me Qira 418-38L 350 €

Zyre me qera ne zonen e Bllokut. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri pa ashensor, buze rruge kryesore. Me ...

Apartament 2+1 per zyre me qera prane shkolles Vasil Shanto, ne rrugen Preng Bibe Doda ne Tirane.
Me Qira 419-55S 320 €

Apartament 2+1 per zyre me qera prane shkolles Vasil Shanto, ne rrugen Preng Bibe Doda ne Tirane. Ndodhet ne katin e ...

Ambient per zyra me qera tek zona e Brrylit, ne rrugen Arkitekt Kasemi, ne Tirane.
Ndodhet ne katin
Me Qira 215-35M 450 €

Ambient per zyra me qera tek zona e Brrylit, ne rrugen Arkitekt Kasemi, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te  ...

Zyre moderne me qera ne fillimin e rruges se Kavajes ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 8-te ne nje pall
Me Qira 915-9b 500 €

Zyre moderne me qera ne fillimin e rruges se Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te ne nje pallat te ri, ne krah ...

Apartament 2+1 me qera per zyra ne rrugen Ismail Qemali te ish Blloku ne Tirane.
Apartamenti ndodhe
Me Qira 1213-19 500 € €

Apartament 2+1 me qera per zyra ne rrugen Ismail Qemali te ish Blloku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te ...

Apartament me qera qe mund te perdoret edhe per zyra ne zonen e Bllokut ne Tirane.
Apartamenti ndod
Me Qira 1117-63R 300 €

Apartament me qera qe mund te perdoret edhe per zyra ne zonen e Bllokut ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e ...

Zyre me qira ne rrugen Thimi Mitko ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri.

Ka
Me Qira 619-50S 450 €

Zyre me qira ne rrugen Thimi Mitko ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej ...

Apartament per zyra me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.Pozicionohet ne katin e 4 te nje pallat
Me Qira 115-17r 300 €

Apartament per zyra me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.Pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues, buze ...