Apartament 2+1 me qira ne kompleksin Fiori di Bosco ne Tirane

ID TRR-622-28Z
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 450
Kati 1
Sipërfaqe m2 95 m2
Shperndarja 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Don Bosko

Apartament 2+1 me qira tek Fiori Di Bosko, Tirane.
Eshte i pozicionuar ne katin e 1 banim te nje pallati te ri.
Ka nje siperfaqe totale prej 95m2 dhe organizohet ne nje sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi njera nga te cilat ka  akses ne tualet, tualeti kryesor, ballkon dhe korridori lidhes. 
Banesa eshte e pajisur me sistem ngrohje-ftohje me kondicioner multisplit .
Jepet per qira per zyra ose banim per banim vendoset kuzhina.
Zona ku ndodhet shtepia ka dalje ne akset kryesore rrugore.

Cmimi: 450 euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient zyre me qira tek 9-Kateshet ne Rrugen e Barrikadave.
Pozicionohet ne katin e trete te nje p
Me Qira 323-10R 550 €

Ambient zyre me qira tek 9-Kateshet ne Rrugen e Barrikadave. Pozicionohet ne katin e trete te nje pallati me ...

Zyre me qera ne rrugen Brigada e VIII ne Bllok ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pal
Me Qira 615-52m 350 €

Zyre me qera ne rrugen Brigada e VIII ne Bllok ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati pa ashensor ne ...

Zyra me qera ne Kompleksin Kika 2 ne rrugen Tish Dahija ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e gjashte&
Me Qira 318-68d 400 €

Zyra me qera ne Kompleksin Kika 2 ne rrugen Tish Dahija ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e gjashte  te nje ...

Apartament per zyra me qira ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje
Me Qira 222-24N 320 €

Apartament per zyra me qira ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ...

Apartament 2 + 1 per zyre me qera ne rrugen Nikolla Lena ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te ne nj
Me Qira 116-23b 350 €

Apartament 2 + 1 per zyre me qera ne rrugen Nikolla Lena ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ...

Ambient zyre me qira prane rruges se Kavajes ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te
Me Qira 522-44V 400 €

Ambient zyre me qira prane rruges se Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri me ...

Apartament per zyra me qira ne rrugen Isa Boletini ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin e pare bani
Me Qira 1021-10N 400 €

Apartament per zyra me qira ne rrugen Isa Boletini ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati te ...

Ambjent per zyra me qera ne rrugen Ymer Kurti ne Tirane.Ambjenti ndodhet ne katin e III-te te nje qe
Me Qira 10132j 500 €

Ambjent per zyra me qera ne rrugen Ymer Kurti ne Tirane.Ambjenti ndodhet ne katin e III-te te nje qendre tregtare ku ...